Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2008, 12:14

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 lipca 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Nowe strony Chrono Triggera i Fable 2, okładka Wrath of the Lich King, Chiny a CVG, dodatki do Final Fantasy, OST do Metal Gear Solid 4 i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Nowe strony Chrono Triggera i Fable 2, okładka Wrath of the Lich King, Chiny a CVG, dodatki do Final Fantasy, OST do Metal Gear Solid 4 i inne. Zapraszamy do lektury.

Chrono Trigger

W ubiegłym tygodniu remake Chrono Triggera na DS-a stał się faktem. Te tydzień zaczynamy od informacji o otwarciu oficjalnej witryny internetowej promującej produkcję Square Enix. Na razie znajdziemy na niej jedynie filmik ukazujący fragmenty rozgrywki i to w dodatku z japońskimi napisami, niemniej jednak i tak warto tam zajrzeć.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 lipca 2008) - ilustracja #1

World of Warcraft

Blizzard znakomicie daje sobie radę z utrzymywaniem tajemnic. Doskonałym tego przykładem jest Diablo III. Gra w produkcji znajduje się od kilku lat, a mimo to, do ostatniej chwili przed oficjalnym ogłoszeniem nikt nie był pewny na 100%, o co może chodzić. Nieco gorzej wygląda chyba sprawa z World of Warcraft. Poniżej znajdziecie wzór okładki na pudełko, w którym znajdzie się najnowszy dodatek o nazwie Wrath of the Lich King. A może to przeciek kontrolowany?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 lipca 2008) - ilustracja #2

CVG

Dostęp do popularnego na Zachodzie serwisu Computer & Video Games został zablokowany przez chińskie władze. Kiedy i dlaczego? Nie wiadomo. Sprawa wyszła na jaw dzięki czytelnikowi, który przeprowadził się niedawno z Wielkiej Brytanii do Szanghaju. Ciekawe, czy to sprawka Wielkiego Brata czy zwykła pomyłka biurokratyczna.

Command & Conquer 3

Electronic Arts opóźnił wydanie patcha o numerku 1.01 mającego poprawić zauważone błędy w dodatku do Command & Conquer 3 zatytułowanym Kane’s Wrath. Pierwotnie miał on ukazać się w piątek, 4 lipca. Opóźnienie nie powinno być duże, gdyż premiera poprawki zapowiedziana jest na ten tydzień.

Aion: The Tower of Eternity

Koreański NCSoft zapowiedział, że na przyszłotygodniowych targach E3 będzie prezentowana najnowsza produkcja MMORPG tej firmy, czyli Aion: The Tower of Eternity. Zważając na informację o półrocznym poślizgu beta testów i premiery to bardzo dobra wiadomość dla fanów.

Final Fantasy

Gra Final Fantasy Crystal Chronicles: My Life as a King, która od jakiegoś czasu dostępna jest w usłudze WiiWare doczekała się zawartości dodatkowej. Infinity Spire oferowany jest za kwotę 300 Wii punktów i oferuje dwa nowe podziemia. Castle Renovation (100 punktów) to jeden podziemny labirynt i kilka miłych dodatków (m.in. jukebox, czyli odtwarzacz muzyczny). Library (200 punktów) dodaje jedne podziemia i możliwość wybudowania zamkowej biblioteki. Fresh King i Summer Chime (oba po 100 punktów) to nowe fatałaszki dla postaci.

Lionhead

Studio sir Petera Molyneuxa, Lionhead, poinformowało o pewnych zmianach poczynionych na stronie internetowej poświęconej nadchodzącemu Fable 2. Oprócz zmienionego wyglądu znajdziemy tam również Opowieści z Albionu (Tales of Albion), przybliżające przyszłemu graczowi realia świata, w którym za jakiś czas przyjdzie mu się poruszać. Uwaga! Konieczne jest pobranie wtyczki Microsoft Silverlight.

Metal Gear Solid 4

W końcu Europa doczekała się oficjalnego wydania soundtracku z gry Metal gear Solid 4: Guns of the Patriots. Szesnaście utworów autorstwa Harry’ego Gregsona-Williamsa można zakupić za jedyne 9.99 funta. Gdzie? W sieciowym sklepiku Konami. O, tutaj. Posiadacze edycji kolekcjonerskiej ścieżkę dźwiękową powinni znaleźć w pudełku razem z bonusowym filmem.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Insecticide

LEGO Batman: The Videogame

Pure

Racing Team Manager

Sudden Strike 3: Arms for Victory

Brothers in Arms: Hell's Highway

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

GTR Evolution

Big Bang Mini

Harry Potter i Książę Półkrwi

Naruto: Ultimate Ninja Storm

Line Rider

Ferrari Challenge Trofeo Pirelli

STALKER: Clear Sky - Strefa

Legendary: The Box - A.I.

Supreme Ruler 2020

Mercenaries 2: World in Flames

Skate It

Sacred 2: Fallen Angel - High Elf #1

Sacred 2: Fallen Angel - High Elf #2

Mass Effect - wersja PL - Magdalena Różczka

Chrono Trigger

The Conduit

LEGO Batman: The Videogame - Bluszcz i Bruce

Brothers in Arms: Hell's Highway - Czołgi

gry