Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2008, 13:30

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 lipca 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: beta testy Runes of Magic, demo Far Cry 2, Trauma Center i Too Human, kolejne MMO trafi na Xboksa 360, Half-Life 2, Mega Man 9 nie tylko na Wii, na ile godzin wystarczy Gears of War 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: beta testy Runes of Magic, demo Far Cry 2, Trauma Center i Too Human, kolejne MMO trafi na Xboksa 360, Half-Life 2, Mega Man 9 nie tylko na Wii, na ile godzin wystarczy Gears of War 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Runes of Magic

Produkt koreańskiego studia Runewalker Entertainment, gra MMORPG zatytułowana Runes of Magic weszła właśnie w fazę zamkniętych beta testów. Na oficjalnej stronie można się zarejestrować i liczyć na udział we wcześniejszej zabawie. Warto wspomnieć jednak, że w zamierzeniu Runes of Magic ma być całkowicie darmowe, co znacznie powinno poszerzyć grono zainteresowanych.

Too Human

Microsoft zapowiedział, że najnowsza produkcja Silicon Knights zatytułowana Too Human trafi w przyszłym tygodniu w formie wersji demonstracyjnej na Xbox Live Marketplace.

Champions Online

Zapowiedziana niedawno nowa gra MMO Cryptic Studios, Champions Online, trafi również na Xboksa 360, potwierdził koncern 2K Games. Prace trwające również nad wersją pecetową powinny zakończyć się w przyszłym roku.

Burnout Paradise

Najnowsze uaktualnienie (Cagney) do Burnouta Paradise w wersji na Xboksa 360 spóźni się o kolejne dziesięć dni. Niedawno informowaliśmy o dacie premiery wyznaczonej na 14 lipca, w chwili obecnej jest to już 24 lipca.

Half-Life 2

Po świetnym Epizodzie 2 część graczy z niecierpliwością oczekuje kolejnych przygód Gordona Freemana. W Sieci pojawił się pierwszy szkic koncepcyjny z Epizodu 3. Do obejrzenia poniżej.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 lipca 2008) - ilustracja #1

Trauma Center

Amerykański oddział Atlusa poinformował o czasowo limitowanym udostępnieniu dema gry Trauma Center: Under the Knife 2. Ta przeznaczona dla posiadaczy konsolki Nintendo DS produkcja mogą obecnie ściągnąć posiadacze Wii za pośrednictwem Nintendo Channel. Więcej informacji o programie znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Gears of War 2

Cliff Bleszinski, producent serii Gears of War w wywiadzie udzielonym serwisowi CVG zagwarantował graczom, że rozgrywka w sequeleu będzie dłuższa niż to miało miejsce w części pierwszej. Niestety, ilości godzin potrzebnych na przejście całości nie chciał jeszcze wyjawić.

Mega Man 9

Wczoraj w „Wieściach…” przedstawiliśmy cenę, za jaką oferowana będzie posiadaczom konsoli Nintendo Wii dziewiąta część Mega Mana. Dzisiaj wiemy również, że gra trafi także do posiadaczy Xboksów 360 i PlayStation 3.

Far Cry 2

Ubisoft potwierdził, że nie mamy co spodziewać się wersji demonstracyjnej Far Cry 2. Przecież panowie nie postawią nagle na obszarze 50 km kwadratowych niewidzialnych ścian, o które odbije się gracz. I poniekąd słusznie, choć prawdę mówiąc takie demo mogłoby również pełnić funkcję benchmarka.

Ferrari Challenge

Firma System 3 poinformowała, że do europejskich sklepów powinna dzisiaj trafić gra zatytułowana Ferrari Challenge Trofeo Pirelli. Przynajmniej w wersjach na PlayStation 3 i Nintendo DS. Wersje Wii i PS2 ukażą się w późniejszym terminie.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

1942: Joint Strike

Atlantica Online

Crysis: Warhead

Dragon Quest IV: Chapters of the Chosen

Monster Madness: Grave Danger

River King: Mystic Valley

Schizoid

TNA iMPACT!

Too Human

Zoids Assault

Call of Duty 5

Tecmo Bowl: Kickoff

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Velvet Assassin

Beijing 2008 - The Official Video Game of the Olympic

The Incredible Hulk (2008) - multiplayer

Soul Bubbles

Legendary: The Box - multiplayer

Mirror's Edge - fabuła

Zubo

Sid Meier's Civilization Revolution

Star Wars: The Force Unleashed

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

gry