Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGNDS
Okładka River King: Mystic Valley (NDS)

River King: Mystic Valley NDS

River King: Mystic Valley jest grą z gatunku cRPG. Studio odpowiedzialne za produkcję tego tytułu ma już na koncie m.in. popularną serię Harvest Moon, a także wiele gier polegających na łowieniu ryb (np. seria Reel Fishing).

RPG | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka River King: Mystic Valley (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

22kwietnia2008

River King: Mystic Valley jest grą z gatunku cRPG. Studio odpowiedzialne za produkcję tego tytułu ma już na koncie m.in. popularną serię Harvest Moon, a także wiele gier polegających na łowieniu ryb (np. seria Reel Fishing). Nie dziwi zatem fakt, iż głównym zajęciem naszego bohatera na terenie Mystic Valley jest właśnie wędkowanie.

Nasz dzielny chłopiec przemierza Mistyczną Dolinę w poszukiwaniu legendarnej ryby. Jak się okazuje, tytułowy River King jest niezbędny, by uratować młodszą siostrę głównego bohatera. Tylko antidotum przyrządzone z łusek Króla Rzek jest w stanie obudzić małą dziewczynkę ze śpiączki. Nie znamy przyczyny tej tragedii, wiemy jednak że musimy coś z tym zrobić. W tym celu przeczesujemy okoliczne rzeki, bagna oraz stawy. Podczas naszej krucjaty napotkamy wiele dziwnych stworzeń zamieszkujących tę tajemniczą krainę. Przyjaźniąc się z nimi możemy sprawić, by ich magiczne umiejętności pomogły nam w poszukiwaniach.

W River King: Mystic Valley zastosowano innowacyjny system wędkowania z użyciem dotykowego ekranu konsolki Nintendo. Podczas połowu ryb korzystamy z szerokiego asortymentu dostępnych dla nas wędek, spławików i przynęt. Rozgrywka jest urozmaicona dzięki różnorodnym mini-grom. Łącząc się poprzez Wi-Fi z innymi użytkownikami NDS możemy skonfrontować z nimi nasze wędkarskie umiejętności na turniejach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do River King: Mystic Valley

Wymagania wiekowe River King: Mystic Valley

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe River King: Mystic Valley

Nintendo DS

Nintendo DS

Wykorzystuje: Nintendo Wi-Fi Connection