Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGNDS
Okładka Harvest Moon DS (NDS)
OkładkaHarvest Moon DS (NDS)

Harvest Moon DS NDS

Harvest Moon DS jest kolejną częścią bestsellerowej serii gier fabularno-symulacyjnych, traktujących o życiu na wsi. Tym razem developerzy postanowili zaprezentować rolniczą rzeczywistość posiadaczom kieszonkowej konsoli Nintendo DS.

RPG | ekonomiczne | rolnicze | symulator życia | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Harvest Moon DS Premiera NDS

12września2006

producent: Marvelous Interactive wydawca: Natsume Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Harvest Moon DS jest kolejną częścią bestsellerowej serii gier fabularno-symulacyjnych, traktujących o życiu na wsi. Tym razem developerzy postanowili zaprezentować rolniczą rzeczywistość posiadaczom kieszonkowej konsoli Nintendo DS. Jej dwa ekrany są nieustannie wykorzystywane w trakcie zabawy, ukazując jednocześnie np. stojące na łące postaci i zapis ich dialogu oraz szczegółową mapę okolicy i zbliżenie jej konkretnego fragmentu.

Jak zwykle nasze główne zadanie stanowi zarządzanie własnym gospodarstwem. Hodujemy więc kaczki, krowy i owce, pielęgnujemy warzywa na grządkach, bawimy się na wiejskich festynach, sadzimy drzewa etc. W wirtualnym świecie ukryto 101 magicznych duszków, które uwalnia się poprzez wykonywanie określonych czynności – m.in. skoszenie odpowiedniej ilości trawy i porąbanie należytej liczby drewnianych klocków. Każda z odblokowywanych istotek spełnia bardzo ważną funkcję w świecie gry, dzieląc się z nami przydatnymi informacjami, dając dostęp do bonusów etc.

Warto zauważyć, że każdy posiadaczdowolnej gry z cyklu Harvest Moon dla konsoli Game Boy Advance może uaktywnić specjalne niespodzianki w Harvest Moon DS. Wystarczy umieścić w odpowiednim slocie NDS kartrydż z Harvest Moon: Friends of Mineral Town lub Harvest Moon: More Friends of Mineral Town, aby cieszyć się z interesujących prezentów, przygotowanych przez developerów.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 85 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Harvest Moon DS

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.