Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2008, 10:08

autor: vampire

Warhammer Online: Age of Reckoning 23 września?

Jak pamiętamy, termin premiery Warhammer Online: Age of Reckoning był już przesuwany kilka razy i wszyscy fani tego tytułu zastanawiają się kiedy w końcu ujrzy światło dzienne. W ten weekend zawrzało, bo na singapurskiej stronie EA ujawniono datę premiery Kolekcjonerskiej Edycji gry - był to 23 września. Niestety w kilka godzin potem, gdy wieść obiegła świat, data zniknęła.

Jak pamiętamy, termin premiery Warhammer Online: Age of Reckoning był już przesuwany kilka razy i wszyscy fani tego tytułu zastanawiają się kiedy w końcu ujrzy światło dzienne. W ten weekend zawrzało, bo na singapurskiej stronie EA ujawniono datę premiery Kolekcjonerskiej Edycji gry - był to 23 września. Niestety w kilka godzin potem, gdy wieść obiegła świat, data zniknęła. Poniżej możecie zobaczyć screenshot potwierdzający te słowa:

Warhammer Online: Age of Reckoning 23 września? - ilustracja #1

Teraz informacja została zmieniona z powrotem na mniej precyzyjną, czyli po prostu wrzesień tego roku. Nie wiemy, czy powodem tego była pomyłka osoby odpowiedzialnej za aktualizację danych na stronie, czy może plany Elektroników uległy zmianie. Na razie powinniśmy traktować to jedynie jako wskazówkę i poczekać na oficjalną zapowiedź ze strony twórców. Poza tym trzeba też zaznaczyć, że wspomniana data pojawiła się jedynie w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej, natomiast przy zwykłej wciąż mogliśmy zobaczyć jedynie wrzesień 2008.

Przypomnijmy jeszcze że polskim wydawcą gry jest firma Electronic Arts Polska. Zapraszam też do zapoznania się z następującymi materiałami dotyczącymi najnowszego Warhammera: