Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2008, 13:50

autor: Vercetti

Znamy wymagania sprzętowe Command & Conquer: Red Alert 3

W piątek dowiedzieliśmy się, że niebawem ruszą publiczne beta-testy strategii Command & Conquer: Red Alert 3. Podczas gdy większość graczy zaczęła wypełniać formularz zgłoszeń do spotkania z produkcją EA Games, inni zaczęli zastanawiać się, czy ich maszyny dadzą sobie radę z animacją konfliktu pomiędzy aliantami, Sowietami i Imperium Wschodzącego Słońca.

W piątek dowiedzieliśmy się, że niebawem ruszą publiczne beta-testy strategii Command & Conquer: Red Alert 3. Podczas gdy większość graczy zaczęła wypełniać formularz zgłoszeń do spotkania z produkcją EA Games, inni zaczęli zastanawiać się, czy ich maszyny dadzą sobie radę z animacją konfliktu pomiędzy aliantami, Sowietami i Imperium Wschodzącego Słońca. Widząc poniższe wymaganie sprzętowe gry, wielu z pewnością odetchnie z ulgą.

Znamy wymagania sprzętowe Command & Conquer: Red Alert 3 - ilustracja #1

By cieszyć się rozgrywką, posiadacze pecetów będą musieli zaopatrzyć się w minimum następujący zestaw:

  • System: Windows XP/Vista;
  • Procesor: 2 GHz (dla systemu XP) lub 2,2 GHz (dla systemu Vista);
  • Pamięć: 1 GB;
  • Miejsce na HDD: 6 GB (w przypadku kupna gry za pośrednictwem usługi EA Link: 12 GB);
  • Karta grafiki: GeForce 6800/Radeon X1800 lub lepsza, kompatybilna z DirectX 9.0c

Do tego oczywiście karta dźwiękowa, napęd DVD, myszka, klawiatura i opcjonalnie słuchawki z obsługą technologii VoIP. Stratedzy chcący zmagać się w sieci powinni też wyposażyć się w łącze o przepustowości 512 Kbps. Innym wariantem zagrania w Red Alerta 3 będzie kupno wersji na X360, która tak jak pecetowa, ukaże się w październiku.