Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka SingStar Popworld (PS2)
OkładkaSingStar Popworld (PS2)

SingStar Popworld PS2

SingStar Pop to trzecia już edycja programu do karaoke, przygotowanego przez Sony Computer Entertainment Europe (SCEE).

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar Popworld Premiera PS2

13maja2005

pudełko PL

1czerwca2005

Gry podobne do SingStar Popworld

Karaoke Revolution Volume 2

Guitar Hero

EyeToy: Groove

Opis Gry

SingStar Pop to trzecia już edycja programu do karaoke, przygotowanego przez Sony Computer Entertainment Europe (SCEE). SingStar to interesujące urządzenie, będące połączeniem zestawu dwóch mikrofonów (podłączanych przez port USB do konsoli PS2) oraz specjalnej gry, umożliwiającej śpiewanie. Dodatkowo program daje również możliwość skorzystania z wsparcia kamery EyeToy, dzięki której użytkownicy mogą zobaczyć się na ekranie podczas wykonywania utworu zamiast oryginalnego teledysku.

SingStar Pop zawiera 30 nowych utworów. Przedział gatunkowy nagrań jest dość szeroki, choć autorzy skupili się głównie na muzyce pop. Każdy jednak znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na nasze wykonanie czekają piosenki takich artystów jak: Avril Lavigne, Jamelia, Keane, Robbie Williams oraz Black Eyed Peas.

Tak jak w poprzednich produkcjach z tej serii, istnieje możliwość śpiewania najlepszych kawałków solo, czyli konkurowania z oryginalną wersją nagrania lub w duecie. Dostępne są tryby, znane z wcześniejszych wersji programu - Pass the Mic i Duets, które pozwalają graczom ze sobą rywalizować lub współpracować, w zależności od ustawień opcji rozgrywki. Ponadto w SingStar Pop dodano dwa nowe tryby: Rap Scoring i Medley Mode, które pokażą, kto jest królem mikrofonu. Rap Scoring to kolejna możliwość powalczenia z innymi graczami, natomiast opcja Medley to połączenie krótkich fragmentów pięciu różnych piosenek, a sedno zabawy tkwi w tym, żeby szybko się zorientować, kiedy nastąpi zmiana nagrania.

Podczas wykonywania utworu, na dole ekranu przewija się tekst piosenki - w dwóch linijkach, z wyprzedzeniem, dzięki czemu nie ma problemu z nadążaniem. Na środku ekranu wyświetlany jest idealny wzór fraz danego utworu, a cała zabawa polega na tym, by z naszą intonacją głosu trafić w ten ideał. A dzięki temu, że program posiada wbudowany system służący do oceny naszych umiejętności wokalnych, oprócz optymalnego wzoru wykonania danej piosenki, na ekranie w trakcie śpiewania pojawi się też wzór naszej tonacji, co pozwala nam na porównanie obu wykresów i doskonalenie swoich umiejętności.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

SingStar Popworld cena w dniu premiery: 109 PLN

Klasyfikacja PEGI SingStar Popworld

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

SingStar Popworld Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
  • mikrofony