Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Karaoke Revolution Volume 2 (PS2)

Karaoke Revolution Volume 2 PS2

Wciel się w sławną gwiazdę show-biznesu i zaśpiewaj jej najbardziej znany przebój. Ale zrób to perfekcyjnie, bo za każde potknięcię zostaną odjęte punkty.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Karaoke Revolution Volume 2 (PS2)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

13lipca2004

Kolekcja gier
Obserwuj grę

„Karaoke Revolution Volume 2” to kolejna część bardzo popularnej gry na konsolę Sony. Tym razem autorzy postarali się o 35 klasycznych, znanych piosenek najróżniejszych wykonawców, dodatkowo zadbali także o najnowsze utwory wprost z list przebojów. W tej edycji nie zabraknie takich gwiazd jak: Madonna, Rick Springfield, The Police, Gloria Gaynor czy Britney Spears. Wystarczy tylko podłączyć mikrofon do PS2 i już zanurzamy się w świat gwiazd i gwiazdek show-biznesu. Na własnej skórze możemy przekonać się, że śpiewanie zawodowe to wcale nie taki łatwy kawałek chleba.

Algorytm analizy dźwięku zaimplementowany w „Karaoke” sprawdza czy tonacja została odpowiednio dobrana, kontroluje siłę głosu oraz jakość modulacji. Jak łatwo się domyślić, o sukcesie naszej wokalnej prezentacji decyduje jak najbardziej zbliżony jakościowo do oryginału utwór przez nas wykonany. Czym lepszy efekt, tym więcej punktów gracz może zgromadzić na swoim koncie.

Możliwości graficzne konsoli PlayStation 2 gra ta wykorzystuje w stopniu znakomitym. Sporo szczegółów, dynamiczne oświetlenie no i przede wszystkim wirtualne gwiazdy, bez których nie mógłby odbyć się żaden występ, są sporą atrakcją dla każdego fana MTV.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do Karaoke Revolution Volume 2

Wymagania wiekowe Karaoke Revolution Volume 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Karaoke Revolution Volume 2

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • mikrofony
MTV przejmuje Harmonix

wiadomość23 września 2006

Telewizja MTV przejmuje Harmonix Music Systems – cenioną przez fanów firmę zajmującą się tworzeniem gier muzycznych. Taki nabytek szacowany jest na około sto siedemdziesiąt pięć milionów dolarów.