Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Dance Dance Revolution Extreme 2 (PS2)
OkładkaDance Dance Revolution Extreme 2 (PS2)

Dancing Stage Max PS2

Dance Dance Revolution Extreme 2

Pierwsza gra z serii Dance Dance Revolution zadebiutowała w Japonii w 1998 roku i rozpoczęła wielką manię “wspomaganego wirtualnie” tańca. W obecnym wydaniu mamy do dyspozycji ponad 100 minut energetyzujących hitów muzycznych.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dancing Stage Max Premiera PS2

27września2005

pudełko PL

25listopada2005

producent: Konami wydawca: Konami wydawca PL: IQ Publishing

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dancing Stage Max

PaRappa the Rapper 2

EyeToy: Play 2

Britney's Dance Beat

Pierwsza gra z serii Dance Dance Revolution zadebiutowała w Japonii w 1998 roku i rozpoczęła wielką manię “wspomaganego wirtualnie” tańca. W obecnym wydaniu mamy do dyspozycji ponad 100 minut energetyzujących hitów muzycznych. Zarówno nowych, tworzonych między innymi przez słynnego producenta kompozycji komputerowych Yuzo Koshiro, oraz znanych już na całym świecie, między innymi “Genie In A Bottle” oraz “Oops!...I Did It Again”.

DDR Extreme 2 oferuje obsługę kamery EyeToy USB (dla PlayStation 2), co tworzy zupełnie nowy sposób interaktywnego tańca – wreszcie możesz zobaczyć samego siebie. Dzięki kamerze można zagrać w szybkie mini-gry, obserwować siebie na ekranie telewizora i sterować grą za pomocą ruchów rękami i nogami. Oprócz tego obecne są zarówno nowe elementy rozgrywki, jak i znane ze wcześniejszych części.

Możesz zgubić zbędne kilogramy dzięki serii tanecznych ćwiczeń, używając popularnego “Workout Mode”, lub tworzyć swoją własną choreografię w “Edit Mode”. Ponadto masz do dyspozycji wirtualny sklep, w którym możesz wymieć zdobyte podczas gry punkty na specjalne przedmioty i nowe opcje.

Najważniejszą nowością w Dance Dance Revolution Extreme 2 jest opcja gry internetowej, czyli możliwość współzawodnictwa z graczami z całego świata poprzez sieć. Najlepsza setka graczy ma możliwość wpisania się do interaktywnego rankingu, dzięki któremu nowicjusze będą mogli zmierzyć się z najlepszymi. Dzięki połączeniu internetowemu można uzyskać dostęp do nowych, tworzonych regularnie, misji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Dancing Stage Max cena w dniu premiery: 149,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dancing Stage Max

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.