Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka SingStar R&B (PS2)
OkładkaSingStar R&B (PS2)

SingStar R&B PS2

SingStar: R&B jest kolejną częścią popularnej serii gier karaoke, w której gracze wykonują utwory znanych wykonawców muzycznych. Gra świetnie sprawdza się na różnego rodzaju imprezach, w czasie których rywalizować może nawet do ośmiu osób.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar R&B Premiera PS2

26października2007

pudełko PL

28listopada2007

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

SingStar: R&B jest kolejną częścią popularnej serii gier karaoke, w której gracze wykonują utwory znanych wykonawców muzycznych. Gra świetnie sprawdza się na różnego rodzaju imprezach, w czasie których rywalizować może nawet do ośmiu osób.

W trakcie zabawy istnieje możliwość wybrania jednego z kilku trybów rozgrywki. Podstawowym z nich jest śpiewanie solo. Nieco bardziej skomplikowane są tryby umożliwiające grę wieloosobową. Wspólna rywalizacja ze znajomymi nabiera rumieńców podczas wykonywania piosenek w duecie lub trybie grupowym, podczas którego mikrofon co jakiś czas wędruje do innego zawodnika. Ilość osób w jednej grupie ograniczona jest do czterech.

Gracze śpiewają wykorzystując w tym celu podłączone pod porty USB mikrofony. W trakcie trwania piosenki na ekranie telewizora pojawiają się jej słowa oraz pięciolinia pokazująca w jaki sposób należy modulować głos, aby trafić w odpowiednią tonację. W ten sposób gra jest w stanie ocenić i przyznać odpowiednią ilość punktów każdemu z graczy.

W SingStar: R&B oprócz angielskojęzycznych utworów zawarto także szesnaście piosenek wykonywanych przez polskich muzyków. Wśród nich znajdują się między innymi Monika Brodka, Ania Dąbrowska, Kasia Cerekwicka, Kayah, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Stachursky oraz zespoły Blue Cafe i Virgin.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI SingStar R&B

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

SingStar R&B Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
  • mikrofony