Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Karaoke Revolution Volume 3 (PS2)
OkładkaKaraoke Revolution Volume 3 (PS2)

Karaoke Revolution Volume 3 PS2

Karaoke Revolution Volume 3 to kolejna część gry muzycznej ze stajni Harmonix. Jak sama nazwa wskazuje, produkt pozwala nam na zaprezentowanie naszych umiejętności wokalnych w wirtualnym świecie.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke Revolution Volume 3 Premiera PS2

anulowana

producent: Harmonix Music Systems wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Karaoke Revolution Volume 3

SingStar Polskie Hity

Britney's Dance Beat

SingStar Bollywood

Karaoke Revolution Volume 3 to kolejna część gry muzycznej ze stajni Harmonix. Jak sama nazwa wskazuje, produkt pozwala nam na zaprezentowanie naszych umiejętności wokalnych w wirtualnym świecie.

Mechanika tego tytułu jest banalnie prosta. Do konsoli podłączamy jeden lub dwa mikrofony, wybieramy stosowny tryb rozgrywki i rozpoczynamy swoje muzyczne popisy. Zabawa okraszona została nieskomplikowaną fabułą. Otóż przychodzi nam wcielić się w jednego ze zróżnicowanych bohaterów – przyszłą gwiazdę światowych estrad. Pochodzący z odmiennych rejonów naszego globu ludzie to m.in. Helga, Sorrow, Vox, Joe, Martin, Katelyn i Armando. Każdy z nich prezentuje inny wygląd i styl życia, co nie zmienia faktu, że największy udział w sukcesie śpiewaka i tak ma gracz. Celem jest naturalnie podbicie serc fanów – zarówno tych, którzy przebywają w podrzędnych barach, jak i tych gustujących w wielkich, ekskluzywnych koncertach.

Wśród trybów gry należy wymienić Showtime, Medley, Arcade, Karaoke Competition, Karaoke, oraz Quickplay. Opcje te adresowane są w szczególności do samotnych graczy. Do zabawy wieloosobowej nadają się natomiast Duets, Sing-off, a także Knockout. Od nas zależy więc, czy zechcemy pokazać swe możliwości w potyczce z przyjacielem czy będziemy wspinać się na szczyt jako pojedynczy artysta.

Podczas śpiewania na ekranie oglądamy trójwymiarową postać swojego bohatera w losowej scenerii, a także uproszczoną pięciolinię, na której umieszczono symbole imitujące nuty. Dzięki takiemu rozwiązaniu w Karaoke Revolution Volume 3 mogą grać nawet osoby, które nie zajmują się na co dzień profesjonalnym śpiewem. Po skończonym występie program wystawia nam sprawiedliwe noty. Ocenie podlega zarówno czystość dźwięku, jak też utrzymywanie odpowiedniego rytmu, głośności i innych elementów dzieła muzycznego.

Warto odnotować, iż wśród 35 utworów, jakie przychodzi nam wykonywać w produkcji ekipy Harmonix, znajdują się takie kawałki, jak Someday, My Immortal czy też Killing Me Softly. Ponadto dzięki postępom w rozgrywce możemy odblokowywać kolejne piosenki i bonusy, za sprawą których ulepszamy sceniczny image swojego wirtualnego artysty.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Karaoke Revolution Volume 3: Odpowiednia dla każdego wieku.

Karaoke Revolution Volume 3 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • mikrofony