Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2007, 09:52

autor: Maciej Jałowiec

W Guitar Hero 3 zagramy utwory AFI, Slayera i The Strokes

Do tej pory poznaliśmy już kilka zespołów, których utwory będziemy mogli zagrać w nadchodzącym Guitar Hero 3. Do listy wykonawców możemy teraz dodać takie grupy jak The Strokes, AFI, Slayer, Mountain, Blue Oyster Cult, Black Sabbath i Queens of the Stone Age.

Do tej pory poznaliśmy już kilka zespołów, których utwory będziemy mogli zagrać w nadchodzącym Guitar Hero 3: Legends of Rock. Do listy wykonawców możemy teraz dodać takie grupy jak The Strokes, AFI, Slayer, Mountain, Blue Oyster Cult, Black Sabbath i Queens of the Stone Age.

Oto lista konkretnych utworów powyższych zespołów:

  • AFI – Miss Murder
  • Queens of the Stone Age – 3’s and 7’s
  • Slayer – Raining Blood
  • The Strokes – Reptilia

Natomiast poniższa lista zawiera te piosenki, które nie są wykonywane przez ich twórców; specjalnie na potrzeby GH3 zagrało je Wave Group.

  • Black Sabbath – Paranoid
  • Mountain – Mississippi Queen
  • Blue Oyster Cult – Cities on Flame

Podsumowując, znamy już 26 utworów, z czego zdecydowana większość wykonywana jest przez ich twórców.

Przypominamy, że gra muzyczna Guitar Hero 3: Legend of Rock pojawi się na rynku w październiku bieżącego roku. Wersjami na konole PlayStation 3 i Xbox 360 zajmuje się firma Neversoft. Vicarious Visions tworzy edycję na Wii, natomiast grupie Budcat zlecono wykonanie GH3 na PlayStation 2.

Więcej o grze:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guitar Hero III: Legends of Rock

Guitar Hero III: Legends of Rock