Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2007, 11:16

autor: Metatron

Startuje oficjalna strona gry Fallout 3

Po prezentacji Fallouta 3, która miała miejsce w tramach tegorocznego E3, jesteśmy dobrej myśli, ale na finalny efekt przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ gra ukaże się dopiero w przyszłym roku. W międzyczasie możemy na bieżąco śledzić postępy z prac nad tytułem za pośrednictwem dopiero co uruchomionej strony gry.

Bethesda Softworks, twórcy Obliviona, odłożyli na bok klimat baśniowego fantasy i wzięli się za ponury postapokaliptyczny świat Fallouta. Przygotowując trzecią (jeżeli nie liczyć Fallout Tactics) część serii, mają nie lada zadanie – sprostać oczekiwaniom fanów. Po prezentacji, która miała miejsce w ramach tegorocznego E3, jesteśmy dobrej myśli, ale na finalny efekt przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ gra ukaże się dopiero w przyszłym roku. W międzyczasie możemy na bieżąco śledzić postępy z prac nad tytułem za pośrednictwem dopiero co uruchomionej strony gry.

Startuje oficjalna strona gry Fallout 3 - ilustracja #1

Znajdziemy na niej liczne informacje o produkcji, zapoznamy się z trailerem, screenshotami i grafikami koncepcyjnymi, poznamy zapiski deweloperów, a także będziemy mogli wejść na oficjalne forum, gdzie podzielimy się swoimi przemyśleniami a propos najnowszej odsłony serii i przyłączymy się do fanowskiej społeczności.

Startuje oficjalna strona gry Fallout 3 - ilustracja #2

Przypominamy, że gra powstaje w wersji na komputery PC oraz konsole PS3 i X360, a jej premiera planowana jest na koniec przyszłego roku. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 3

Fallout 3