Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2007, 11:33

Mafia 2 zostanie zapowiedziana na targach Games Convention w Lipsku?

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że na rozpoczynających się w przyszłym tygodniu targach Games Convention w Lipsku, koncern Take-Two Interactive Software, Inc. oficjalnie zapowie drugą odsłonę cyklu Mafia! Tak przynajmniej twierdzi niemiecka organizacja USK, zajmująca się przydzielaniem kategorii wiekowych grom komputerowym.

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że na rozpoczynających się w przyszłym tygodniu targach Games Convention w Lipsku, koncern Take-Two Interactive Software, Inc. oficjalnie zapowie drugą odsłonę cyklu Mafia! Tak przynajmniej twierdzi niemiecka organizacja USK, zajmująca się ustaleniem kategorii wiekowych dla gier komputerowych.

Mafia 2 zostanie zapowiedziana na targach Games Convention w Lipsku? - ilustracja #1

Do bazy danych na oficjalnej stronie firmy USK został wczoraj dodany oficjalny zwiastun gry Mafia 2, z adnotacją GC-Trailer. Oznacza to, że niemiecka organizacja zgodziła się na zaprezentowanie filmu podczas imprezy w Lipsku. Wpis został bardzo szybko z witryny usunięty – prawdopodobnie wskutek interwencji koncernu Take-Two Interactive Software, Inc.

Mafia 2 zostanie zapowiedziana na targach Games Convention w Lipsku? - ilustracja #2

Potwierdzenie, czy faktycznie Mafia 2 zostanie zaprezentowana podczas zbliżającej się imprezy, otrzymamy prawdopodobnie już dziś, bowiem po południu koncern Take-Two Interactive Software, Inc. ma ujawnić swoje plany dotyczące targów Games Convention.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej