Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2007, 16:55

autor: Katarzyna Grysiewicz

Znamy producenta Gothic 4!

Kilka godzin temu jeden z naszych redaktorów przekazał Wam informację podaną przez niemiecki serwis 4Players, jakoby za przygotowanie czwartej odsłony serii Gothic miała odpowiadać niemiecka firma Funatics Software GmbH. Doniesienia te jednak nie potwierdziły się - za „czwórkę” odpowiedzą developerzy z Spellbound Entertainment.

Kilka godzin temu jeden z naszych redaktorów przekazał Wam informację podaną przez niemiecki serwis 4Players, jakoby za przygotowanie czwartej odsłony serii Gothic miała odpowiadać niemiecka firma Funatics Software GmbH. Doniesienia te jednak nie potwierdziły się – dosłownie przed chwilą JoWooD Productions Software przesłało nam oficjalną informację prasową, że za „czwórkę” odpowiedzą developerzy z Spellbound Entertainment.

Firma ta powinna być znana miłośnikom elektronicznej rozrywki, zwłaszcza tym PeCetowym, za sprawą gier spod znaku Desperados czy Airline Tycoon. Miejmy nadzieję, że więcej informacji na temat Gothic 4 – nowego projektu Spellbound Entertainment – otrzymamy od naszych korespondentów, którzy dzielnie na bieżąco przesyłają materiały z lipskich targów.