Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CI Games Press Release" 14 sierpnia 2007, 10:53

Overspeed: High Performance Street Racing w ofercie City Interactive (14/08/07)

Jeszcze w sierpniu City Interactive wyda nowe wyścigi samochodowe Overspeed: High Performance Street Racing.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Overspeed: High Performance Street Racing w ofercie City Interactive - ilustracja #1Jeszcze w sierpniu City Interactive wyda nowe wyścigi samochodowe Overspeed: High Performance Street Racing. Pierwszym europejskim krajem, w którym gracze mogli zapoznać się z najnowszą grą ze stajni amerykańskiego developera Goove Games były Włochy. Po nich przyszedł czas na Niemcy, a teraz gra ujrzy światło dzienne w Polsce. Zgodnie z zapowiedziami to jeden z najważniejszych tytułów samochodowych jakie kiedykolwiek wydało City Interactive.

Overspeed: High Performance Street Racing w ofercie City Interactive - ilustracja #2Bierzesz udział w odbywających się nocą nielegalnych wyścigach ulicznych. Miejscem zawodów jest Los Angeles. Dzięki kolejnym zwycięstwom masz możliwość wymiany, naprawy lub ulepszenia niemal każdej części samochodu. Dzięki temu Twój pojazd bardzo szybko zmienia się w odpowiednio stuningowaną furę, gotową do walki na najszybszych i najtrudniejszych trasach nocnego LA.

Charakterystyka gry:

  • Szczegółowe modele samochodów
  • Liczne trasy zaprojektowane na wzór prawdziwych ulic Los Angeles
  • Realistyczny model uszkodzeń poszczególnych części samochodu
  • Pełne wyzwań tryby gry - zarówno dla jednego, jak i wielu graczy.
  • Obsługuje standardowe kierownice oraz urządzenia peryferyjne PC

OVERSPEED W POLSCE JUŻ 30 SIERPNIA w PC HIT 1/07 za jedyne 19,99 zł !