Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2007, 09:19

autor: Major Doktor Upiorna

Posiadacze konsoli Xbox 360 dostaną grę Tomb Raider: Anniversary

Europejska premiera gry Tomb Raider: Anniversary w wersji dla PeCetów i konsoli PlayStation 2 nastąpiła 1 czerwca, natomiast Polacy otrzymają ją już jutro. Posiadacze systemów PSP i Wii również dostaną niniejszą pozycję w swoim czasie. Do tej pory Anniversary miało pojawić się wyłącznie na wymienionych platformach sprzętowych ...

Europejska premiera gry Tomb Raider: Anniversary w wersji dla PeCetów i konsoli PlayStation 2 nastąpiła 1 czerwca, natomiast Polacy otrzymają ją już jutro. Posiadacze systemów PlayStation Portable i Wii również dostaną niniejszą pozycję w odpowiednim czasie. Do tej pory Anniversary miało pojawić się wyłącznie na wymienionych platformach sprzętowych, aczkolwiek developerzy postanowili chyba zrobić niespodziankę właścicielom konsoli Xbox 360.

Posiadacze konsoli Xbox 360 dostaną grę Tomb Raider: Anniversary - ilustracja #1

Jak się dowiedzieliśmy organizacja Entertainment Software Rating Board (ESRB) sklasyfikowała najnowszą odsłonę przygód Lary Croft w wersji dla „trzystasześćdziesiątki”. Zaskakujący wydaje się jedynie sposób przedstawienia tej pozycji – została ona podzielona na pięć oddzielnych części, z których każda mieści się w jednej lokacji (Peru, Zaginione miasto, Grecja, Egipt i Posiadłość Croftów). Sugerować to może, że tym razem znana pani archeolog pojawi się w epizodach publikowanych w regularnych odstępach czasu. Jednak są to jedynie domysły i obecnie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalną zapowiedź.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider: Anniversary