Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2007, 07:31

autor: Major Doktor Upiorna

Top Trumps w wersji elektronicznej jeszcze w tym miesiącu

Dane odnośnie gry opartej na popularnej karciance o nazwie Top Trumps dotarły do nas jeszcze w październiku ubiegłego roku. Obecnie uzyskaliśmy informacje, że zapowiedziana wówczas pozycja nosi podtytuł Horror and Predators i pod koniec czerwca bieżącego roku trafi do posiadaczy konsoli Nintendo DS. Niecały miesiąc po debiucie rynku otrzymają ją również właściciele PeCetów i PlayStation 2

Dane odnośnie gry opartej na popularnej karciance o nazwie Top Trumps dotarły do nas jeszcze w październiku ubiegłego roku. Obecnie uzyskaliśmy informacje, że zapowiedziana wówczas pozycja nosi podtytuł Horror and Predators i pod koniec czerwca bieżącego roku trafi do posiadaczy konsoli Nintendo DS. Niecały miesiąc po owym debiucie na europejskim rynku otrzymają ją również właściciele PeCetów i konsoli PlayStation 2.

Top Trumps w wersji elektronicznej jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #1

Przedstawiciele firmy Ubisoft wyjawili również, że w przygotowaniu jest już druga wirtualna wersja dziecięcej gry karcianej. Zapewnili oni, że tytuł Top Trumps: Dogs and Dinosaurs zostanie umieszczony na sklepowych półkach w niedługim czasie po swoim poprzedniku. Kilka czołowych sklepów internetowych już zamieściło w swojej ofercie zapowiedziane pozycje i zaoferowało kilka ciekawych promocji.

Top Trumps w wersji elektronicznej jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #2

Przypominamy, że klasyczna wersja gry Top Trumps, ciesząca się ogromną popularnością w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX w., wykorzystuje karty oznaczone szeregiem informacji typowych dla danej serii. W czasie zabawy gracze porównują ze sobą wartości zamieszczone na posiadanych kartach. Osoba dysponująca najwyższym „nominałem” wygrywa rozdanie i przejmuje karty oponentów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.