Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2007, 11:10

autor: Metatron

Gry Electronic Arts również dla komputerów firmy Apple

Użytkownicy komputerów Apple nie są zbytnio rozpieszczani przez twórców gier. Firma Electronic Arts postanowiła coś na to zaradzić i zainwestować w wydawanie produkcji również na tę platformę sprzętową.

Użytkownicy komputerów firmy Apple nie są zbytnio rozpieszczani przez twórców gier. Electronic Arts postanowiło coś na to zaradzić i zainwestować w wydawanie produkcji również na tę platformę sprzętową.

Na dobry początek EA przygotowuje cztery tytuły, które trafią do sprzedaży jeszcze tego lata. Będą to: Harry Potter and the Order of Phoenix, Need For Speed Carbon, Command & Conquer 3 Tiberium Wars oraz Battlefield 2142.

Wydawca obiecuje, że wersje przeznaczone na Mac OS X będą skonwertowane w ten sposób, by zapewnić jak najlepszą jakość grafiki przy zachowaniu jak największej płynności.

Wiceprezes EA Frank Gibeau zapowiedział, że jeszcze w tym roku oferta dla posiadaczy komputerów typu Mac rozszerzy się o Madden NFL 08 oraz Tiger Woods PGA Tour 08. Premiera tych tytułów ma pokryć się z czasem, kiedy ukażą się w wersjach na inne platformy sprzętowe.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.