Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2007, 10:10

autor: Major Doktor Upiorna

Pasjonują Cię ryby? Majesco zapowiedziało coś dla Ciebie

Niepozorna dwuekranowa platforma ze stajni Nintendo wśród konsol nie posiada sobie równych pod względem gier strategicznych. Z siły drzemiącej w Nintendo DS doskonale zdaje sobie sprawę firma Majesco, która zapowiedziała, że pod koniec bieżącego roku na półkach sklepowych pojawi się gra typu tycoon, adresowana do posiadaczy NDS.

Niepozorna dwuekranowa platforma ze stajni Nintendo wśród konsol nie posiada sobie równych pod względem gier strategicznych. Z siły drzemiącej w Nintendo DS doskonale zdaje sobie sprawę firma Majesco, która zapowiedziała, że pod koniec bieżącego roku na półkach sklepowych pojawi się gra typu tycoon, adresowana do posiadaczy NDS. Tym razem miłośnicy tytułów pozwalających na rozwijanie założonej firmy będą mogli zająć się prowadzeniem sklepu, oferującego ryby akwariowe.

Pasjonują Cię ryby? Majesco zapowiedziało coś dla Ciebie - ilustracja #1

Gra Fish Tycoon pierwotnie ukazała się w 2004 roku i była wówczas dedykowana właścicielom PeCetów. Pomimo tego, że wersja dla konsoli NDS pełnymi garściami ma czerpać ze swojego poprzednika to i tak będzie posiadała wiele nowości. Przede wszystkim zostanie zaimplementowanych siedem nowych gatunków egzotycznych ryb, których łącznie w zabawie pojawi się grubo ponad siedemset pięćdziesiąt rodzajów. Gracz otrzyma również w pełni przestrzenne wirtualne środowisko i nowe wystroje akwariów.

Użytkownik sam określi przyjętą strategię rozwoju sklepu i ustali właściwe ceny. Niezależnie od wybranej ścieżki ostatecznie będzie on musiał osiągnąć sukces. Ważne jest, że nawet po przerwaniu zabawy i wyłączeniu konsoli rozgrywka nadal pozostanie aktywna. Gracz jedynie wybierze prędkośś (cztery rodzaje) z jaką pod jego nieobecność mają wzrastać ryby. Kwestia ta będzie niezwykle istotna, gdyż nie można zapomnieć o karmieniu posiadanych okazów oraz zapewnieniu im właściwych warunków życia.