Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 października 2007, 23:53

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence

"Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence”. Tekst ten w całości składa się z bardzo obszernego opisu wszystkich pięciu spraw śledczych, których ukończeniem zajmujemy się w trakcie gry."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence”. Tekst ten w całości składa się z bardzo obszernego opisu wszystkich pięciu spraw śledczych, których ukończeniem zajmujemy się w trakcie gry. W poradniku przedstawiam przede wszystkim możliwe do zbadania i podniesienia przedmioty, jak również podpowiadam w jaki sposób należy je w dalszej kolejności przeanalizować. Bardzo istotną rolę odgrywa także przesłuchiwanie napotykanych postaci niezależnych. Poradnik ten przedstawia dostępne linie dialogowe, między którymi będzie można wybierać. Radziłbym wszystkie przedstawione tu czynności wykonywać zgodnie z moimi wskazówkami, tak aby żadnych ważnych akcji nie pominąć. Brak wymaganej kwestii dialogowej czy wyniku porównania może właśnie wynikać z faktu przeoczenia jakiegoś śladu czy dowodu w sprawie.” - „Stranger”

CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.