Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 października 2007

SOE ujawnia nową strategię marketingową odnośnie dodatków do EverQuest i EverQuest II
SOE ujawnia nową strategię marketingową odnośnie dodatków do EverQuest i EverQuest II

Metatron, 3 października 2007, 19:06

Do tej pory by móc cieszyć się dodatkami do popularnych serii, trzeba było posiadać wcześniej kupioną podstawową wersję gry. Sony Online Entertainment postanowiło zerwać z tą tradycją. Zaobserwujemy to już na najnowszych dodatkach do EverQuest i EverQuest II. Oba zostaną bowiem wydane wraz z podstawową wersją gry oraz wszystkimi do tej pory wypuszczonymi rozszerzeniami.

Zapoznaj się z wymaganiami sprzętowymi Unreal Tournament III!

Jiker, 3 października 2007, 15:18

Nic tak nie rozpala umysłów graczy pecetowych, jak porównywanie oficjalnych wymagań sprzętowych długo oczekiwanej pozycji z aktualną konfiguracją posiadanego komputera. Obstawiamy zatem, że ujawnione właśnie przez Midway i Epic Games minimalne oraz rekomendowane wymagania gry Unreal Tournament III cieszyć się będą szczególnie wielkim zainteresowaniem.

Sega ogłasza datę premiery Football Manager 2008
Sega ogłasza datę premiery Football Manager 2008

Misiek, 3 października 2007, 15:12

Na zorganizowanej dzisiaj w Londynie konferencji prasowej, przedstawiciele Sega oraz Sports Interactive ogłosili, że Football Manager 2008 ukaże się w Wielkiej Brytanii i w większości pozostałych europejskich krajów 19 października.

Top 10 gier w US (03/10/07)

Jiker, 3 października 2007, 14:42

World In Conflict, najnowsza propozycja producenta gry Ground Control, firmy Massive Entertainment, szturmem zdobyła pierwszą pozycję w zestawieniu dziesięciu najlepiej sprzedających się gier PC w Stanach Zjednoczonych. W pokonanym polu zostawiła podróżniczy dodatek do The Sims i oraz nieśmiertelne World of Warcraft.

Activision potwierdza 17 nowych piosenek do Guitar Hero III
Activision potwierdza 17 nowych piosenek do Guitar Hero III

Misiek, 3 października 2007, 14:08

Koncern Activision ogłosił listę 17 nowych utworów, które znajdą się w Guitar Hero III: Legends of Rock. Tym samym do wspomnianego przed chwilą tytułu mamy już w sumie 59 oficjalnie potwierdzonych piosenek.

DS i PSP zbanowane z samolotów w Japonii
DS i PSP zbanowane z samolotów w Japonii

Misiek, 3 października 2007, 13:55

Wybieracie się w podróż samolotem do Japonii? W takim razie zapomnijcie o graniu podczas dłużącego się lotu na PSP lub DS-ie. Wspomniane przed chwilą handheldy zostały zakazane przez japoński rząd.

Konferencja 11 października w sprawie 40 GB-owej wersji PS3? Sony zaprzecza

Misiek, 3 października 2007, 13:31

Sony Computer Entertainment Europe kategorycznie zaprzecza temu, że zamierza zorganizować konferencję prasową w przyszłym tygodniu. O możliwości takiego przedsięwzięcia informowaliśmy Was rano, gdy donosiliśmy Wam o kolejnej porcji plotek na temat 40 GB-owego modelu PS3.

Midway zapowiada nowe części Blitz i Mortal Kombat

Misiek, 3 października 2007, 13:11

Raport finansowy amerykańskiej firmy Midway ujawnia jej plany odnośnie nowych tytułów znanych serii. Okazuje się, że w przyszłym roku czeka nas „nowa generacja” serii Mortal Kombat oraz Blitz.

Twórca Halo uniezależnia się od Microsoftu?

Metatron, 3 października 2007, 12:16

Pierwszego października na blogu internetowej edycji amerykańskiej gazety Seattle Post-Inteligencer pojawiła się wiadomość, która piorunem obiegła wszystkie branżowe media. Jej autor Jacob Metcalf, który nie miał nic wspólnego ze wspomnianą gazetą napisał, że dowiedział się od mającego kontakty w Bungie znajomego, że firma twórców Halo nie należy już do Microsoftu.

Soldier of Fortune 3 jednak w listopadzie?
Soldier of Fortune 3 jednak w listopadzie?

Misiek, 3 października 2007, 11:38

Dużo już wody w Wiśle upłynęło od czasu ostatniej informacji o Soldier of Fortune: Pay Back. Od wielu miesięcy nie usłyszeliśmy nic nowego, więc wszyscy spodziewali się, iż zapowiadana na listopad premiera zostanie w najbliższych dniach przesunięta na późniejszy termin. Wygląda jednak na to, że trzecia część znanej gry FPP może się ukazać zgodnie z planem.

Beautiful Katamari w złocie
Beautiful Katamari w złocie

Metatron, 3 października 2007, 11:07

Namco Bandai zakończyło prace nie tylko nad Ace Combat 6, lecz także nad Beautiful Katamari – najnowszą odsłoną przygód Księcia, który na zlecenie Króla Całego Kosmosu musi toczyć olbrzymie, składające się dosłownie z wszystkiego, co się pod nie nawinie kule zwane Katamari.

Xbox 360 Core zostanie zastąpiony przez Xbox 360 Arcade?
Xbox 360 Core zostanie zastąpiony przez Xbox 360 Arcade?

Misiek, 3 października 2007, 11:01

Dwa dni temu pisaliśmy Wam o tym, że menadżerowie sieci GameStop otrzymali od zarządu polecenie usunięcia wszystkich reklam Xboxa 360 Core ze sklepów. Jako uzasadnienie podawano fakt, że Microsoft nie będzie już więcej dostarczał tej konsoli. Teraz wiemy już, że zostanie ona najprawdopodobniej zamieniona na zestaw Xbox 360 Arcade.

Unreal Tournament III w wersji na PS3 dopiero w przyszłym roku?
Unreal Tournament III w wersji na PS3 dopiero w przyszłym roku?

Metatron, 3 października 2007, 10:44

Firma Midway Games poinformowała, że premiera gry Unreal Tournament III przesunie się na pierwszy kwartał przyszłego roku. Pecetowcy mogą jednak spać spokojnie, dotyczy to bowiem jedynie wersji na PS3. Edycja na komputery PC zadebiutuje zgodnie z planem – w listopadzie.

Strategy First zapowiada Urban Empires
Strategy First zapowiada Urban Empires

Misiek, 3 października 2007, 10:42

Firma Strategy First zapowiedziała dzisiaj Urban Empires – nową grę akcji z elementami RTS-a, która koncentrować się będzie na wojnie gangów. Developerem nowego tytułu jest Radioactive Software, a premierę wstępnie wyznaczono na początek 2008 roku.

PS3 sprzeda się gorzej niż GameCube?
PS3 sprzeda się gorzej niż GameCube?

Misiek, 3 października 2007, 10:11

PlayStation 3 sprzedaje się nieźle, jednak daleko maszynce Sony do sukcesu Wii, która w Japonii wśród konsol stacjonarnych nie ma sobie równych. Start PS3 przypomina pod wieloma względami analogiczny początek GameCube.

Harry Gregson-Williams producentem ścieżki dźwiękowej do Call of Duty 4: Modern Warfare
Harry Gregson-Williams producentem ścieżki dźwiękowej do Call of Duty 4: Modern Warfare

Metatron, 3 października 2007, 10:03

Ostatnio tradycją już jest, by zmaganiom graczy w wojennych strzelaninach towarzyszyła muzyka symfoniczna, nadająca odpowiedni klimat rozgrywce. Nie inaczej będzie w przypadku Call of Duty 4: Modern Warfare. Jak poinformowano, za ścieżką dźwiękową do wspomnianej produkcji stoi nie byle kto, bo sam Harry Gregson-Williams.

40 GB-owy model PS3 zostanie ogłoszony w przyszły piątek?
40 GB-owy model PS3 zostanie ogłoszony w przyszły piątek?

Misiek, 3 października 2007, 09:38

Nie milkną plotki na temat nowego modelu PlayStation 3 z 40 GB-owym dyskiem twardym, o którym głośno jest już od kilku tygodni. Wczoraj donosiliśmy Wam o pewnej promocji związanej z odtwarzaczami Blu-ray. Dzisiaj mamy dla Was kolejne ciekawe informacje.

Electronic Arts zapowiada zestaw Command & Conquer Saga

Metatron, 3 października 2007, 09:33

Electronic Arts przygotowało nie lada gratkę dla miłośników gier z serii Command & Conquer. Będzie to kompilacja trzynastu produkcji ze wspomnianego cyklu, wśród których znajdziemy zarówno te starsze, które znalazły się w zestawie C&C: The First Decade, jaki i najnowszą odsłonę – C&C 3: Tiberium Wars.

Premiera gry Tabula Rasa przesunięta o kilka tygodni
Premiera gry Tabula Rasa przesunięta o kilka tygodni

Metatron, 3 października 2007, 09:26

Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że gra Tabula Rasa osiągnęła status złota. Wydawać by się więc mogło, że nic już nie stanie na przeszkodzie, by nowa produkcja twórcy Ultimy Online, Richarda Gariotta, ukazała się w zapowiedzianym terminie, czyli 19 października. Niestety, jak się okazało, sprawa nie była przesądzona, a premierę gry przesunięto o kilka tygodni.

Prace nad grą Ace Combat 6: Fires of Liberation ukończone
Prace nad grą Ace Combat 6: Fires of Liberation ukończone

Metatron, 3 października 2007, 08:39

Miłośnicy lotniczych strzelanin z cyklu Ace Combat z pewnością ucieszą się na wiadomość o tym, że najnowsza odsłona wspomnianej serii osiągnęła status złota, a co za tym idzie, jest już gotowa, by trafić do tłoczni. Gra Ace Combat 6: Fires of Liberation na X360 zadebiutuje w Ameryce 23 października. Europejczycy będą musieli poczekać na swoją wersję miesiąc dłużej.

Flight Simulator X: Acceleration w złocie
Flight Simulator X: Acceleration w złocie

Metatron, 3 października 2007, 08:10

Microsoft poinformował, że prace nad Acceleration, dodatkiem do popularnej symulacji lotniczej Flight Simulator X, zostały ukończone. Produkt osiągnął fazę złota, a tym samym jedynie wizyta w tłoczni dzieli go od trafienia na półki sklepowe.

Niebieskie i różowe wersje kontrolerów konsoli Xbox 360 także poza granicami Japonii
Niebieskie i różowe wersje kontrolerów konsoli Xbox 360 także poza granicami Japonii

Jiker, 3 października 2007, 07:33

Okazuje się, że nowe wersje kolorystyczne padów przeznaczonych dla konsoli Xbox 360 trafią do sprzedaży nie tylko na terenie Japonii. Z ostatnich informacji przekazanych przez Microsoft dowiedzieliśmy się, że już za kilka dni będą je także mogły nabyć osoby zamieszkujące Stany Zjednoczone.