Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 października 2007

Ludo ergo sum - Pograj ze mną mamo, pograj ze mną tato

Louvette, 6 października 2007, 20:30

Jeśli przyjmiemy, że gry w naszym kraju zaczęły być na dobrą sprawę szerzej dostępne w okolicach połowy lat osiemdziesiątych, pierwsi polscy gracze to obecni dwudziesto-, trzydziestokilkulatkowie. Jest to pierwsze pokolenie młode na tyle, by dorastać grając i zarazem dojrzałe na tyle, by posiadać już dzieci.

Niezależność Bungie stała się faktem

Jiker, 6 października 2007, 17:15

Rozłam na linii Bungie – Microsoft Game Studios stał się faktem. Producent najszybciej sprzedającej się gry w historii, wraz z dniem 1 października 2007 roku rozpoczyna kolejny etap – tym razem jako studio niezależne. Wraca zatem do swych korzeni.

Demonstracja Call of Duty 4: Modern Warfare zadebiutuje 11 października

Jiker, 6 października 2007, 16:05

Poznaliśmy oficjalną datę premiery pecetowej wersji demonstracyjnej gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Z informacji opublikowanych przez redakcję serwisu Yahoo Games wynika, że firma Infinity Ward zdecydowała się wybrać na dzień jej publikacji najbliższy czwartek, będący jedenastym dniem października.

Premiera wersji demonstracyjnej gry Conan na początku przyszłego tygodnia

Jiker, 6 października 2007, 15:30

Koncern THQ poinformował, że na początku przyszłego tygodnia w ramach usług Xbox Live oraz PlayStation Network udostępniona zostanie oficjalna wersja demonstracyjna gry Conan.

Rockstar sprzeciwia się parodii GTA w The Simpsons Game
Rockstar sprzeciwia się parodii GTA w The Simpsons Game

Metatron, 6 października 2007, 15:14

Parodia to nieodłączny element Simpsonów, zarówno w serialu animowanym, który od lat bawi widzów ukazanym w krzywym zwierciadle życiem przeciętnej (no, może nie do końca) amerykańskiej rodziny, jak i w nadchodzącej grze. Twórcy serii od lat specjalizują się w parodiowaniu różnych popularnych produkcji kinowych, jak choćby horrorów w halloweenowych odcinkach cyklu.

Google planuje wkroczyć do branży gier?

Metatron, 6 października 2007, 15:00

Firma Google, gigant stojący za popularną wyszukiwarką o tej samej nazwie, wciąż rozszerza swoją ofertę. Jak donosi serwis MCV, w przyszłości może planować wkroczyć do branży gier.

Premiera Pirates of the Burning Sea 22 stycznia
Premiera Pirates of the Burning Sea 22 stycznia

Metatron, 6 października 2007, 14:51

Pirates of the Burning Sea, gra MMO pozwalająca zasmakować graczom korsarskiego życia, miała zadebiutować na rynku w czerwcu 2007 roku. Niestety premiera uległa sporemu opóźnieniu. Do tej pory nie wiadomo było dokładnie, kiedy można oczekiwać wspomnianej produkcji.