Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2007, 16:05

autor: Jiker

Demonstracja Call of Duty 4: Modern Warfare zadebiutuje 11 października

Poznaliśmy oficjalną datę premiery pecetowej wersji demonstracyjnej gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Z informacji opublikowanych przez redakcję serwisu Yahoo Games wynika, że firma Infinity Ward zdecydowała się wybrać na dzień jej publikacji najbliższy czwartek, będący jedenastym dniem października.

Poznaliśmy oficjalną datę premiery pecetowej wersji demonstracyjnej gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Z informacji opublikowanych przez redakcję serwisu Planet Call of Duty wynika, że firma Infinity Ward zdecydowała się wybrać na dzień jej publikacji najbliższy czwartek.

Oświadczenie producenta najnowszej odsłony cyklu Call of Duty dotyczy wyłącznie pecetowej edycji dema. Nie znajdujemy w nim, niestety, żadnych informacji, które mogłyby pomóc nam w rozwikłaniu kwestii konsolowych wersji demonstracji. Wszystko wskazuje więc na to, że przynajmniej początkowo z testów próbki będą się mogli cieszyć wyłącznie właściciele komputerów osobistych spełniających wymagania sprzętowe gry.

Przypominamy, że światowa premiera Call of Duty 4: Modern Warfare zaplanowana została na 5 listopada. W tym samym miesiącu przeprowadzony zostanie europejski, a zarazem polski debiut gry. Szczegółowych informacji na jej temat dostarczy Wam nasza Encyklopedia. CoD 4: MW zostanie wydane w wersjach dla PC oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Ostatnia aktualizacja: 2007-10-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.