Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 października 2007

Atlus zapowiada konwersję gry Yggdra Union na konsolę PSP
Atlus zapowiada konwersję gry Yggdra Union na konsolę PSP

Jiker, 7 października 2007, 19:54

Yggdra Union – jedna z ciekawszych jRPG wydanych na konsolę Game Boy Advance – przeżywa drugą młodość. Z informacji ujawnionych na łamach najnowszego wydania magazynu Famitsu wynika, że jeszcze w przyszłym roku do sprzedaży trafi konwersja tejże pozycji przeznaczona dla posiadaczy przenośnej PSP.

Halo narzędziem ewangelizacji młodzieży
Halo narzędziem ewangelizacji młodzieży

Metatron, 7 października 2007, 16:52

Setki protestanckich pastorów w Stanach Zjednoczonych zorganizowało w swoich kościołach wieczory gier; zebrało kilka konsol, telewizorów i udostępniło nastolatkom różne produkcje branży elektronicznej rozrywki, z grami z serii Halo na czele.

Neill Blomkamp: projekt filmu na podstawie Halo jest całkowicie martwy

Metatron, 7 października 2007, 16:33

Pomimo wiadomości o tym, że wytwórnie zainteresowane wyprodukowaniem filmu opartego na popularnej serii Halo, 20th Century Fox i Universal Pictures, zrezygnowały z tego projektu, fani wciąż mięli nadzieję na to, że prace nad ekranizacją zostaną wznowione. Niestety, byli w błędzie.

Gra EverQuest doczeka się adaptacji filmowej

Metatron, 7 października 2007, 16:18

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że gra World of Warcraft doczeka się adaptacji filmowej. Jak się okazało, nie będzie to jedyny MMORPG, który trafi na ekrany kinowe. Jak donosi serwis IGN, przeniesienia na duży ekran doczeka się także gra o mniejszej popularności niż dzieło Blizzard Entertainment, ale wciąż należąca do ścisłej czołówki – EverQuest.

Czy doczekamy się bokserskiego pojedynku pomiędzy firmami EA Sports i 2K Sports?

Jiker, 7 października 2007, 15:01

Firmy EA Sports oraz 2K Sports rywalizują już na kilku polach – że wspomnieć chociażby koszykówkę oraz hokej na lodzie. Wiele wskazuje na to, że toczona przez nie bitwa na gry sportowe już niedługo wyniesiona zostanie na całkowicie nowy poziom. Dokładnie rzecz ujmując, na ring.

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords od środy w ofercie Xbox Live Arcade

Jiker, 7 października 2007, 14:36

Z informacji przekazanych przez redakcję serwisu IGN wynika, że już w najbliższą środę oferta usługi Xbox Live Arcade wzbogacona zostanie o zapowiedzianą w pierwszej połowie bieżącego roku pozycję o tytule Puzzle Quest: Challenge of the Warlords.