Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2007, 14:51

autor: Metatron

Premiera Pirates of the Burning Sea 22 stycznia

Pirates of the Burning Sea, gra MMO pozwalająca zasmakować graczom korsarskiego życia, miała zadebiutować na rynku w czerwcu 2007 roku. Niestety premiera uległa sporemu opóźnieniu. Do tej pory nie wiadomo było dokładnie, kiedy można oczekiwać wspomnianej produkcji.

Pirates of the Burning Sea, gra MMO pozwalająca zasmakować graczom korsarskiego życia, miała zadebiutować na rynku w czerwcu 2007 roku. Niestety premiera uległa sporemu opóźnieniu. Do tej pory nie wiadomo było dokładnie, kiedy można oczekiwać wspomnianej produkcji. Obecnie firma Sony Online Entertainment, wydawca gry, zdradziła, że pirackie MMO będzie miało swoją ogólnoświatową premierę 22 stycznia przyszłego roku.

Premiera Pirates of the Burning Sea 22 stycznia - ilustracja #1

23 października rozpoczną się preordery. Osoby, które z nich skorzystają, otrzymają szereg przywilejów. Jednym z nich będzie możliwość rozpoczęcia rozgrywki na 15 dni przed premierą.

Przypominamy, że gra Pirates of the Burning Sea jest przygotowywana przez studio Flying Lab Software. Zabierze graczy w okolice roku 1720 i pozwoli im wcielić się w piratów, Anglików, Francuzów bądź Hiszpanów. Od tej pory tylko od nich zależeć będzie, jak potoczą się ich dalsze losy – czy wybiorą pełne przygód życie korsarza, czy też będą preferować żywot podróżnika i odkrywcy, a może wcielą się w kupca ryzykującego utratę przewożonych towarów?

Więcej informacji na temat wspomnianego produktu znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zainteresowanych zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony produktu.

Ostatnia aktualizacja: 2007-10-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Pirates of the Burning Sea

Pirates of the Burning Sea