Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2007, 19:06

autor: Metatron

SOE ujawnia nową strategię marketingową odnośnie dodatków do EverQuest i EverQuest II

Do tej pory by móc cieszyć się dodatkami do popularnych serii, trzeba było posiadać wcześniej kupioną podstawową wersję gry. Sony Online Entertainment postanowiło zerwać z tą tradycją. Zaobserwujemy to już na najnowszych dodatkach do EverQuest i EverQuest II. Oba zostaną bowiem wydane wraz z podstawową wersją gry oraz wszystkimi do tej pory wypuszczonymi rozszerzeniami.

Do tej pory by móc cieszyć się dodatkami do popularnych serii, trzeba było posiadać wcześniej kupioną podstawową wersję gry. Sony Online Entertainment postanowiło zerwać z tą tradycją.

SOE ujawnia nową strategię marketingową odnośnie dodatków do EverQuest i EverQuest II - ilustracja #1

Zaobserwujemy to już na przykładzie najnowszych dodatków do EverQuest i EverQuest II. Oba zostaną bowiem wydane wraz z podstawową wersją gry oraz wszystkimi do tej pory wypuszczonymi rozszerzeniami. Zmiany w marketingowym podejściu do dodatków zostaną podkreślone nowym wyglądem opakowań i oprawy graficznej okładek. Nie będzie ona ściśle powiązana z wydarzeniami i stylistyką gry, lecz skoncentruje się raczej na przedstawieniu klimatu rozgrywki w krainie fantasy.

Pierwszym z zapowiedzianych dodatków jest czternaste rozszerzenie do pierwszego EverQuesta, Secrets of Faydwer. Drugim czwarte rozszerzenie do EverQuesta II, Rise of Kunark. Oba zadebiutują na rynku w tym samym dniu, 13 listopada. Będzie można nabyć je w klasycznej pudełkowej edycji albo skorzystać z e-dystrybucji.

SOE ujawnia nową strategię marketingową odnośnie dodatków do EverQuest i EverQuest II - ilustracja #2

Więcej informacji na temat wspomnianych dodatków można znaleźć na ich stronach oficjalnych. Poniżej podajemy ich adresy:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.