Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2007, 11:07

autor: Metatron

Beautiful Katamari w złocie

Namco Bandai zakończyło prace nie tylko nad Ace Combat 6, lecz także nad Beautiful Katamari – najnowszą odsłoną przygód Księcia, który na zlecenie Króla Całego Kosmosu musi toczyć olbrzymie, składające się dosłownie z wszystkiego, co się pod nie nawinie kule zwane Katamari.

Namco Bandai zakończyło prace nie tylko nad Ace Combat 6, lecz także nad Beautiful Katamari – najnowszą odsłoną przygód Księcia, który na zlecenie Króla Całego Kosmosu musi toczyć olbrzymie, składające się dosłownie z wszystkiego, co się pod nie nawinie kule zwane Katamari. Jakkolwiek zwariowany nie wydawałby się powyższy opis, jest to seria, która zdołała podbić serca wielu graczy na całym świecie. Ci zaś z pewnością ucieszą się na wiadomość o tym, że nowa jej odsłona jest już w fazie złota i czeka na wizytę w tłoczni.

Beautiful Katamari w złocie - ilustracja #1

Beautiful Katamari zachowało znaną z wcześniejszych części stylistykę, a grafikę poprawiono pod kątem wyświetlania w rozdzielczości HD. Mechanika gry pozostała ta sama, umożliwiono jednak toczenie Katamari składających się z większej ilości przedmiotów. Ponadto wprowadzono możliwość rozgrywek multiplayer online, w których gracze mogą ze sobą konkurować. Osoby preferujące kooperację również znajdą coś dla siebie w trybie współpracy, w którym wspólnie będą toczyć jedną kulę.

Seria Katamari zawsze cechowała się nieszablonową oprawą dźwiękową. Nie inaczej będzie tym razem. Ponownie możemy spodziewać się dziwnych, a zarazem wpadających w ucho piosenek nagranych specjalnie z myślą o Beautiful Katamari.

Beautiful Katamari w złocie - ilustracja #2

Gra ukaże się na konsolę Xbox 360. W Stanach Zjednoczonych trafi do sklepów w połowie października. Na razie nie zdradzono daty debiutu gry w Europie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beautiful Katamari

Beautiful Katamari