Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2007, 12:12

autor: Major Doktor Upiorna

Gra CSI: Hard Evidence w wersji dla Xboxa 360 i Wii zapowiedziana

W pierwszej połowie czerwca podaliśmy Wam, że jeden ze sklepów internetowych w swojej ofercie zamieścił grę CSI: Hard Evidence dedykowaną nie tylko PeCetom, ale także konsolom Xbox 360 i Wii. Obecnie możemy potwierdzić przekazane wówczas informacje i oficjalnie napisać, że prowadzone są prace nad przygodami ekipdy dochodzeniowej w wersjach dla wszystkich wyżej wymienionych platform sprzętowych.

W pierwszej połowie czerwca podaliśmy Wam, że jeden ze sklepów internetowych w swojej ofercie zamieścił grę CSI: Hard Evidence dedykowaną nie tylko PeCetom, ale także konsolom Xbox 360 i Wii. Obecnie możemy potwierdzić przekazane wówczas informacje i oficjalnie napisać, że prowadzone są prace nad przygodami Gila Grissoma, Catherine Willows i pozostałych członków ekipdy dochodzeniowej w wersjach dla wszystkich wyżej wymienionych platform sprzętowych.

Gra CSI: Hard Evidence w wersji dla Xboxa 360 i Wii zapowiedziana - ilustracja #1

Nie znamy jeszcze dokładnej daty komercyjnego debiutu gry CSI: Hard Evidence, dedykowanej właścicielom Xboxa 360 i Wii. Możemy jedynie przypuszczać, że nastąpi to nie wcześniej niż w okolicy premiery wersji dla PC, którą zaplanowano na wrzesień tego roku. Dokładny termin pojawienia się zapowiedzianej produkcji zostanie podany w niedługim czasie.

Gra CSI: Hard Evidence w wersji dla Xboxa 360 i Wii zapowiedziana - ilustracja #2

Przystępując go zespołu śledczego z Las Vegas gracz będzie musiał rozwiązać kolejną zagadkę kryminalną. Chcąc znaleźć sprawcę przestępstwa trzeba będzie zebrać odpowiednie ślady i przeanalizować je w laboratorium. Aby ułatwić użytkownikowi zadanie producenci zaimplementują najnowsze zdobycze techniki, wykorzystywane w rzeczywistości.

Materiały do gry CSI: Hard Evidence w wersji dla PC: