Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2007, 11:56

autor: Jiker

Co nowego w sprawie Cartoon Network MMO?

Dział gier MMO jest aktualnie jedną z najbardziej dochodowych gałęzi rynku wirtualnej rozrywki. Już rok temu bardzo dobrze zdawali sobie z tego sprawę szefowie popularnej telewizji Cartoon Network, którzy zapowiedzili wówczas swoją pierwszą grę tego typu. Od tamtego czasu nie docierały do nas żadne nowe wieści na jej temat. Do dzisiaj.

Dział gier MMO jest aktualnie jedną z najbardziej dochodowych gałęzi rynku wirtualnej rozrywki. Już rok temu bardzo dobrze zdawali sobie z tego sprawę szefowie popularnej telewizji Cartoon Network, czego efektem była oficjalna zapowiedź pierwszej gry tego typu rozgrywającej się w świecie kreskówek tworzących ramówkę stacji. Od tamtego czasu nie docierały do nas żadne nowe wieści na jej temat. Do dzisiaj.

Za sprawą serwisu Kotaku dowiedzieliśmy się bowiem, że autorzy gry nadali jej tytuł Cartoon Network Universe: FusionFall. Wiemy również, że już w czwartek, w ramach targów Comic-Con (26-29 lipiec, San Diego), zorganizowany zostanie pokaz wersji demonstracyjnej gry, co przełoży się z pewnością na publikację szeregu materiałów multimedialnych. Co więcej, jeszcze dzisiaj powinny zostać upublicznione szczegółowe informacje na temat systemu rozgrywki.

Być może także dzisiaj dowiemy się, czy zeszłoroczne zapowiedzi, według których Cartoon Network Universe: FusionFall miałoby być rozprowadzane za darmo (jednak z opłatami okresowymi za jej używanie), nie uległy zmianie. Z pewnością skorygowana zostanie również oficjalna data premiery programu, którą ustalono wówczas na 2008 rok. Przypominamy, że współproducentem gry jest koreańskie studio Grigon Entertainment.

Dopełnieniem tejże wiadomości są pierwsze zrzuty ekranowe prezentujące oprawę graficzną Cartoon Network Universe: FusionFall:

Co nowego w sprawie Cartoon Network MMO? - ilustracja #1
Co nowego w sprawie Cartoon Network MMO? - ilustracja #2