Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowe3DSPS3X360WiiPC
Okładka NCIS (3DS)

NCIS

Gra przygodowa stworzona na podstawie serialu o agentach, którzy prowadzą dochodzenia dotyczące przestępstw powiązanych z Marynarką Wojenną lub Piechotą Morską. Gracz wciela się w poszczególne postacie znane ze srebrnego ekranu i przeprowadza kolejne etapy śledztwa.

Przygodowe | detektywistyczne | seriale TV | PlayStation Move

Okładka NCIS (3DS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

28paź2011

PS3 X360 PC Wii

6mar2012

3DS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NCIS to gra przygodowa o grupie agentów, którzy prowadzą śledztwa dotyczące przestępstw związanych z Marynarką Wojenną Stanów Zjednoczonych i Piechotą Morską. Produkcja stworzona przez firmę Ubisoft jest oparta na serialu pod tym samym tytułem (w Polsce znanym jako Agenci NCIS).

Gra została podzielona na cztery odrębne, ale powiązane ze sobą epizody, w których pomagamy grupie agentów znanych ze srebrnego ekranu w przeprowadzeniu skomplikowanych dochodzeń. W każdym z zadań odwiedzamy inne zakątki Ameryki, a nawet wyruszamy w podróż po świecie. Grupa musi uporać się ze skomplikowanymi sprawami: morderstwami, aktami szpiegostwa oraz terroryzmu.

Podczas rozgrywki wcielamy się w różnych bohaterów i przeprowadzamy kolejne etapy dochodzenia. Poszczególne postacie zajmują się innymi aspektami pracy agenta: Ziva David oraz Tony DiNozzo badają miejsca zbrodni, Abyy przeprowadza analizy, a Ducky wykonuje autopsje zwłok. W grze nie brakuje też przesłuchań świadków, w których specjalizuje się Gibbs, czy wykorzystania śledzenia satelitarnego (specjalność McGee).

Twórcy gry postanowili zrealizować większość z powyższych czynności w formie minigierek, dialogów i scen zręcznościowo-logicznych. Rozwiązując sprawy musimy pomyśleć i powiązać ze sobą fakty. Oprócz tego, możemy zajrzeć za kulisy NCIS i zaprzyjaźnić się z serialowymi bohaterami. Produkcja jest bardzo intuicyjna w obsłudze, więc poradzą sobie z nią wszystkie osoby, które pragną dołączyć do grupy agentów.

Warto dodać, że gra powstała przy udziale aktorów znanych z telewizji i korzysta z ich wizerunków. Ponadto, scenariusze nowych spraw zostały napisane przy wsparciu twórców serialu. Oprawa graficzna NCIS nie jest wybitna, ale prezentuje się przyzwoicie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 1,8 / 10 na podstawie 86 głosów czytelników.

Wymagania sprzętowe NCIS

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 3 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Ubisoft wyda adaptację serialu telewizyjnego NCIS

wiadomość21 września 2011

Powstanie adaptacja serialu telewizyjnego NCIS - grę przygotuje i wyda firma Ubisoft. W produkcji wcielimy się w agentów znanych ze srebrnego ekranu i rozwiążemy cztery skomplikowane sprawy, które napisali scenarzyści NCIS. Tytuł zostanie wydany w październiku tego roku na komputerach osobistych i konsolach (Xbox 360, PlayStation 3, 3DS, Wii).

PS3
X360
PC
Wii
3DS