Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2011, 14:19

Ubisoft wyda adaptację serialu telewizyjnego NCIS

Powstanie adaptacja serialu telewizyjnego NCIS - grę przygotuje i wyda firma Ubisoft. W produkcji wcielimy się w agentów znanych ze srebrnego ekranu i rozwiążemy cztery skomplikowane sprawy, które napisali scenarzyści NCIS. Tytuł zostanie wydany w październiku tego roku na komputerach osobistych i konsolach (Xbox 360, PlayStation 3, 3DS, Wii).

Firma Ubisoft zapowiedziała adaptację serialu telewizyjnego NCIS, opowiadającego o agentach rządowych, którzy prowadzą śledztwa dotyczące Marynarki i Piechoty Morskiej. Produkcja powstaje w porozumieniu ze stacją CBS i trafi pod koniec października na pecety, Xboksa 360, PlayStation 3, 3DS-a oraz Wii. W grze wcielimy się w bohaterów znanych ze srebrnego ekranu.

Dzieło Ubisoftu będzie pierwszą adaptacją serii telewizyjnej produkowanej od 2003 roku. W NCIS znajdziemy cztery nowe dochodzenia, napisane przez scenarzystów serialu. W każdym z nich wcielimy się w ulubione postacie i spróbujemy rozwiązać skomplikowane sprawy. Nie zabraknie morderstw, szpiegostwa, czy chociażby wątków terrorystycznych.

Każda z postaci dostępnych w grze będzie dysponowała pewnymi umiejętnościami. Agenci Ziva David i Tony DiNozzo sprawdzą się w poszukiwaniu poszlak na miejscu zbrodni, Abby Sciuto przeanalizuje dowody, Ducky Mallard zajmie się autopsjami ofiar, agent Gibbs przesłucha podejrzanych, a McGee skorzysta z namierzania satelitarnego. Miłośnicy serialu powinni być wniebowzięci.

Produkcja wydaje się być typową przygodówką z minigierkami przedstawiającymi różne aspekty pracy agentów. Podczas zabawy zwiedzimy egzotyczne lokacje (kasyno w Atlantic City i hotel w Dubaju) i odkryjemy związek między czterema pozornie odrębnymi dochodzeniami.

Więcej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie. Produkcja zostanie wydana 28 października na wymienionych platformach.

  1. Oficjalna strona gry