Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2007, 10:39

autor: Metatron

Gra Conan w wersji na PS3 opóźniona

Kiedy THQ opublikowało zaktualizowaną listę wydawniczą na najbliższe tygodnie, stało się jasne, że w tym miesiącu w cymeryjskiego barbarzyńcę będą mogli się wcielić jedynie posiadacze X360. Właściciele PS3, do czego już zdążyli się przyzwyczaić, będą musieli poczekać nieco dłużej. Na szczęście nie za długo.

Kiedy ostatnio pisaliśmy o grze Conan, mieliśmy dobrą wiadomość. Okazało się bowiem, że wspomniana produkcja trafi na rynek o wiele wcześniej niż zapowiadano; nie w 2008 roku, lecz 28 września. Kiedy THQ opublikowało zaktualizowaną listę wydawniczą na najbliższe tygodnie, stało się jasne, że w tym miesiącu w cymeryjskiego barbarzyńcę będą mogli się wcielić jedynie posiadacze X360. Właściciele PS3, do czego już zdążyli się przyzwyczaić, będą musieli poczekać nieco dłużej. Na szczęście nie za długo.

Gra Conan w wersji na PS3 opóźniona - ilustracja #1

Według najnowszych wiadomości podanych przez THQ, wersja gry na PlayStation 3 trafi do sprzedaży w Ameryce i Europie 12 października, czyli dwa tygodnie po edycji na X360. Powodów opóźnienia jak zwykle nie podano, jednak zazwyczaj w takich przypadkach chodzi o to, że twórcy nie byli w stanie na czas opanować programowania nowej konsoli Sony, która na rynku jest krócej niż X360. Powoli sytuacja powinna się zmienić na lepsze, ale póki co przesunięcia terminów premier wersji na PS3 są dość powszechnie.

Gra Conan w wersji na PS3 opóźniona - ilustracja #2

Przypominamy, że Conan będzie przeznaczoną dla dorosłych, pełną przemocy grą akcji, w której pokierujemy wymyślonym przez Roberta E. Howarda bohaterem, zabijając setki przeciwników i ratując piękne, nie zawsze ubrane – dodajmy, kobiety.

Gra Conan w wersji na PS3 opóźniona - ilustracja #3

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy także do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa BK.