Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2007, 11:59

autor: Metatron

Gra Conan już pod koniec września

Zazwyczaj pisząc o datach premier nadchodzących gier informujemy o tym, że ulegają one opóźnieniu albo że twórcom udało się ukończyć produkcję na czas. Rzadko kiedy się zdarza, że dany tytuł ukaże się dużo szybciej niż zapowiadano, a tak właśnie będzie w przypadku gry Conan. Uwaga, chodzi tu o grę akcji produkcji studia Nihilistic Software, a nie tworzone przez Funcom MMORPG o podobnym tytule.

Zazwyczaj pisząc o datach premier nadchodzących gier informujemy o tym, że ulegają one opóźnieniu albo że twórcom udało się ukończyć produkcję na czas. Rzadko kiedy zdarza się, że dany tytuł ukaże się dużo szybciej niż zapowiadano, a tak właśnie będzie w przypadku gry Conan. Uwaga, chodzi tu o grę akcji produkcji studia Nihilistic Software, a nie tworzone przez Funcom MMORPG o podobnym tytule.

Gra Conan już pod koniec września - ilustracja #1

Wspomniana produkcja, w której pokierujemy wymyślonym przez pisarza Roberta E. Howarda słynnym cymeryjskim barbarzyńcą, miała ukazać się pierwotnie na PS3 oraz X360 w 2008 roku. Jak się jednak okazało, gra zadebiutuje już pod koniec września, dokładniej mówiąc 28-go. Wtedy to Conan trafi na brytyjskie półki sklepowe. Amerykanie będą musieli poczekać na swoją wersję do 23 października.

Gra Conan już pod koniec września - ilustracja #2

Grę sklasyfikowano jako odpowiednią dla osób powyżej osiemnastego roku życia. Sugerowana cena detaliczna to 44,99 funtów za wersję na X360, a 49,99 za wersję na PS3. W Stanach Zjednoczonych edycje na obie platformy sprzętowe będą kosztowały tyle samo: 59,99 dolarów.

Gra Conan już pod koniec września - ilustracja #3

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa BK.