Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2007, 13:04

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Zestaw map Hidden Fronts do Gears of War od poniedziałku za darmo

W maju firma Epic Games udostępniła Hidden Fronts, zestaw czterech dodatkowych map do trybu multiplayer w Gears of War. Deweloperzy chcieli, by były one do pobrania z Xbox LIVE za darmo, niestety Microsoft nie chciał na to przystać. Koniec końców udało się pójść na kompromis. Postanowiono najpierw udostępniać dodatek za odpłatą, a kilka miesięcy później uczynić go darmowym.

W maju firma Epic Games udostępniła Hidden Fronts, zestaw czterech dodatkowych map do trybu multiplayer w Gears of War. Deweloperzy chcieli, by były one do pobrania z Xbox LIVE za darmo, niestety Microsoft nie zgodził się na to przystać. Koniec końców udało się pójść na kompromis. Postanowiono najpierw udostępniać dodatek za odpłatą, a kilka miesięcy później uczynić go darmowym. Ta chwila właśnie nadeszła.

Warto zauważyć, że sporej liczbie graczy nie przeszkadzało płacenie za dodatkowe mapy do GoW, o czym może świadczyć fakt, że do tej pory pobrało je niemal pół miliona osób. Uczyniło to Hidden Fronts najchętniej ściąganym z Xbox LIVE Marketplace dodatkiem.

Pozostali gracze woleli poczekać do września, by pobrać za darmo wspomniane mapy. Tak więc już od poniedziałku będą mogli zmierzyć się z innymi w walkach toczonych w czterech dodatkowych lokacjach: Bullet Marsh, Garden, Process oraz Subway. Co ciekawe, z zabawą na nowych mapach związane są dodatkowe achievementy, które pozwolą nieco podbić Gamerscore.

Zestaw map Hidden Fronts do Gears of War od poniedziałku za darmo - ilustracja #1
Bullet Marsh
Zestaw map Hidden Fronts do Gears of War od poniedziałku za darmo - ilustracja #2
Garden
Zestaw map Hidden Fronts do Gears of War od poniedziałku za darmo - ilustracja #3
Process
Zestaw map Hidden Fronts do Gears of War od poniedziałku za darmo - ilustracja #4
Subway