Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2007, 16:16

autor: Major Doktor Upiorna

SCE potwierdza grę Syphon Filter: Dark Mirror w wersji dla PlayStation 2

W ubiegłym miesiącu przekazaliśmy Wam niepotwierdzone informacje, że gra Syphon Filter: Dark Mirror w niedługim czasie przestanie być tytułem ekskluzywnym przenośnej konsoli marki Sony. Obecne doszło do nas oficjalne stanowisko przedstawicieli SCE, który zapowiedzieli, że Syphon Filter: Dark Mirror trafi do posiadaczy PlayStation 2 jeszcze we wrześniu.

W ubiegłym miesiącu przekazaliśmy Wam niepotwierdzone informacje, że gra Syphon Filter: Dark Mirror w niedługim czasie przestanie być tytułem ekskluzywnym przenośnej konsoli marki Sony. Dane na temat pojawienia się owej pozycji pod koniec bieżącego roku zostały zamieszczone na stronie sklepu internetowego Ebgames. Obecne doszło do nas oficjalne stanowisko przedstawicieli Sony Computer Entertainment, którzy zapowiedzieli, że Syphon Filter: Dark Mirror trafi do posiadaczy PlayStation 2 jeszcze we wrześniu.

Fabuła gry praktycznie nie ulegnie przekształceniu w stosunku do tego, co otrzymali właściciele PlayStation Portable. Użytkownik będzie mógł przyjrzeć się potyczkom Gabe'a Logana z paramilitarną grupą Red Section, pracującą nad projektem Dark Mirror (nowoczesną bronią masowej zagłady). Ze względu na wymogi stawiane przez PS2 zostaną wprowadzone zmiany w systemie sterowania i oprawie audiowizualnej.

Pracownicy SCE oświadczyli również, że gra Syphon Filter: Logan's Shadow dedykowana PSP pojawi się w październiku, a nie we wrześniu jak wcześniej pisaliśmy. O wszystkich świeżych doniesieniach w kwestii obu tytułów będziemy zawiadamiali Was na bieżąco.