Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2011, 11:00

autor: Łosiu

Odblokowanie całego ekwipunku w Battlefield 3 zajmie graczom około 100 godzin [news zaktualizowany]

Uzyskanie dostępu do wszystkich broni, akcesoriów i gadżetów w sieciowej strzelance Battlefield 3 będzie czasochłonne. DICE podaje szacunkowo 100 godzin potrzebne na odblokowanie wszystkiego co przygotują.

Alan Kertz ze studia DICE ujawnił na Twitterze przybliżony czas jaki będą potrzebowali gracze, aby odblokować wszystko, co będzie miała do zaoferowania gra Battlefield 3. Na uzyskanie dostępu do każdej broni, akcesoriów i gadżetów potrzebować będziemy około 100 godzin.

Odblokowanie całego ekwipunku w Battlefield 3 zajmie graczom około 100 godzin [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Na tak długi czas zdobywania pełnego wyposażenia duży wpływ ma system modyfikacji uzbrojenia, o którym pisaliśmy wcześniej. W grze dostępne będzie ponad 50 rodzajów broni, a każda z nich posiadać ma średnio 3 sloty, w których umieścimy różnego rodzaju akcesoria i przystawki jak np. celownik optyczny czy podwieszany granatnik. Części te będą unikalne dla danego typu broni, co znacząco wydłuży czas spędzony na ich odblokowywaniu. Dla przykładu, jeśli będziemy chcieli mieć granatnik w każdej pukawce, która go obsługuje, trzeba będzie zdobyć tę część osobno dla każdego karabinu.

DICE chce wspierać Battlefielda 3, zapewniając sporo dodatkowej zawartości do odblokowania. Sama firma podkreśla, że Battlefield 3 będzie najbardziej rozbudowaną grą w historii cyklu. Liczba dodatków ma być ponad dziesięć razy większa niż w Battlefield 2.

Kolekcjonowanie wszelkiego dostępnego w grze wyposażenia posiadacze pecetów, Xboksa 360 lub PlayStation 3 będą mogli rozpocząć 28 października. Sieciowa strzelanka Battlefield 3 zostanie wydana w naszym kraju przez Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Alan Kertz uściślił, że chodziło o zestaw broni i gadżetów tylko dla jednej klasy postaci (w grze znajdą się w sumie cztery).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3