Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2011, 20:27

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Więcej tras do sieciowej zabawy w grze Driver: San Francisco

Koncern Ubisoft poważnie myśli o budowie solidnej społeczności fanów skupionych wokół gry Driver: San Francisco. Kluczem do tego mają być bezpłatne materiały dodatkowe. Już 15 sierpnia ukaże się darmowy pakiet 12 nowych tras do rozgrywek sieciowych.

Od premiery gry Driver: San Francisco minęło zaledwie kilka dni, a już zapowiedziano darmowe materiały typu DLC, które wzbogacą rozgrywkę w trybie multiplayer. Na początek będzie to pakiet 12 nowych tras, które bezpłatnie udostępnione zostaną 15 września. Dzisiaj uruchomiono też specjalną usługę sieciową - Driver Club, zawierającą szereg funkcji społecznościowych.

Driver: San Francisco to jak do tej pory jedna z większych niespodzianek tego roku w branży. Gra, z którą nadzieje wiązali głównie zagorzali fani serii Driver, zbiera bardzo pochlebne oceny. Zdaniem recenzenta serwisu GRY-OnLine dzieło studia Ubisoft Reflections zasłużyło na solidne 8/10.

Więcej tras do sieciowej zabawy w grze Driver: San Francisco - ilustracja #1

Co prawda wydawca, którym jest koncern Ubisoft, nie uniknął kilku wpadek (jak poślizg premiery pecetowej wersji gry czy błędnie wydrukowane kody Uplay Passport w xboksowych egzemplarzach sprzedawanych na rynku amerykańskim), ale najwyraźniej stara się zatrzeć złe wrażenia i zbudować solidną społeczność fanów gry. Zapowiedziany dzisiaj darmowy pakiet tras do trybu multiplayer to zaledwie początek. Przez kolejnych 10 tygodni graczom udostępnionych zostanie następnych 10 map (co tydzień jedna) do rywalizacji sieciowej.

Posiadacze konta Uplay mogą też od dziś korzystać z usługi Driver Club (www.driver-club.ubi.com). Umożliwia ona m.in. odblokowanie nowych osiągnięć w grze, porównanie swoich wyników z innymi graczami, publikowanie filmików z rozgrywki oraz sprawdzenie aktywności znajomych.

Więcej o grze Driver: San Francisco dowiecie się z lektury recenzji, a także oglądając najciekawsze materiały wideo związane z tą produkcją. Zachęcamy też do wizyty w sklepie gry-online.pl, gdzie gra oferowana jest w cenie 179,90 zł (wersje Xbox 360 i PlayStation 3).

 1. Recenzja - Udany powrót serii - recenzja gry Driver: San Francisco
 2. Video zwiastun na premierę (PL)
 3. Video trailer #3 (PL)
 4. Video Film Director
 5. Video kulisy produkcji #3 (PL)
 6. Video SinglePlayer Demo (PL)
 7. Video trailer #2
 8. Video Multiplayer (PL)
 9. Video kulisy produkcji #2 (PL)
 10. Video single-player (PL)
 11. Video samochody
 12. Video kulisy produkcji #1 (PL)