Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2011, 10:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Rozpoczęcie beta testów gry Assassin's Creed: Revelations na PlayStation 3

Wybrani posiadacze PlayStation 3 mogą od dzisiaj wziąć udział w beta testach trybu multiplayer w grze Assassin's Creed: Revelations. Przedsięwzięcie potrwa do końca następnego tygodnia.

Dzisiaj rozpoczynają się beta testy trybu multiplayer w grze Assassin’s Creed: Revelations. W przedsięwzięciu wezmą udział wybrani użytkownicy PlayStation 3.

Wczesną wersję produkcji studia Ubisoft Montreal mogą sprawdzić abonenci usługi PlayStation Plus oraz członkowie programu lojalnościowego Uplay, którzy wcześniej otrzymali odpowiedni kod umożliwiający pobranie klienta. Testy potrwają od dziś do 11 września, czyli do następnej niedzieli.

Rozpoczęcie beta testów gry Assassin's Creed: Revelations na PlayStation 3 - ilustracja #1

W becie stoczymy zmagania na trzech mapach, jednak tylko dwie z nich (Knight’s Hospital oraz Antioch) będą dostępne od samego początku. W kolejnych dniach dołączy do nich Galata. Poszczególne areny mają dawać graczowi większą swobodę strategiczną niż w Assassin’s Creed: Brotherhood. Powinno to się przełożyć na łatwiejsze znikanie przeciwnikom z pola widzenia.

Do wyboru zostaną nam oddane cztery tryby. Wanted oraz Manhunt są doskonale znane fanom poprzedniej części, ale zupełną nowość dla serii stanowi m.in. tradycyjny Deathmatch. Od czterech do ośmiu graczy w ciągu dziesięciu minut walczy ze sobą nawzajem. W trakcie rozgrywki nie można wykonywać pościgów, kompas jest niedostępny, a na mapie znajduje się tylko jeden przedstawiciel każdego rodzaju postaci.

Kolejnym nowym trybem jest Artifact Assault, jednak twórcy udostępnią go dopiero za kilka dni. Limit graczy został ustalony na identycznym poziomie jak w Deathmatch, ale w tym przypadku wszyscy zostają podzieleni na dwie drużyny. Celem każdej z nich jest zdobywanie punktów za kradzież artefaktu przeciwników z ich bazy i dostarczenie go do własnej. Sytuację utrudnia fakt, że zabijać wrogów można tylko na własnym terytorium. Wygrywa zespół z wyższym wynikiem na koniec dziesięciominutowej rundy.

Rozpoczęcie beta testów gry Assassin's Creed: Revelations na PlayStation 3 - ilustracja #2

W becie możemy także sprawdzić szereg zdolności i wyzwań, zmodyfikować elementy wizerunku bohatera, a także wypróbować możliwości każdej z dziewięciu profesji. W testach uzyskamy maksymalnie trzydziesty poziom doświadczenia. Pełną listę atrakcji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Assassin’s Creed: Revelations zadebiutuje w Europie 18 listopada bieżącego roku na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez rodzimy oddział firmy Ubisoft w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.