Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 września 2011, 08:20

autor: Maciej Jałowiec

Darmowe Gry (28 sierpnia - 3 września)

Nowe miasteczko w Free Aqua Zoo, premiera Sagi Wampirów, poprawki w Battlestar Galactica Online, weekendowe atrakcje w Farmeramie, a także gramy w SoccerStar. Zapraszamy do lektury!

Daty premier nadchodzących hitów free-to-play to nie jedyne ciekawe wydarzenia mijającego tygodnia. By dowiedzieć się więcej na temat tego typu gier, zapraszamy serdecznie do lektury!

SoccerStar w dziale Multigier

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą grą w dziale Multigier, zatytułowaną SoccerStar. Utrzymana w podobnym klimacie graficznym co Shakes & Fidget produkcja dotycząca piłki nożnej pozwala na stworzenie i prowadzenie postaci własnego piłkarza. Szkoda, że nie jest to takie proste w rzeczywistości… niemniej zachęcamy do sprawdzenia!

Darmowe Gry (28 sierpnia - 3 września) - ilustracja #1

Free Aqua Zoo

Upjers, wydawca Free Aqua Zoo, przygotował dodatkową zawartość dla swoich graczy. Pojawiła się nowa osada, o nazwie Tarłowo – wciąż jest jeszcze w fazie budowy, niemniej uruchomiono tam już tzw. Przetwórnię Rupieci. Pozwala ona na przerabianie wyłowionych śmieci np. na Aquatalary, czyli wirtualną walutę stosowaną w grze.

Alawar

Firma Alawar opublikowała na swoich stronach nową produkcję z gatunku hidden objects (ukryte obiekty). Saga Wampirów: Witamy w Hell Lock opowiada o nawiedzonym mieście, natomiast zadaniem gracza jest się z niego wydostać. Aby osiągnąć ten cel, musi rozwiązać wiele łamigłówek i ukończyć dziesiątki wyzwań, które w gatunku hidden objects polegają rzecz jasna na poszukiwaniu przedmiotów.

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online doczekało się w tym tygodniu poprawki, która została wydana celem usprawnienia walk toczonych w grze. Nacisk położono na poprawę balansu jednostek. Wprowadzono także nowe parametry określające nasze statki, takie jak wartość pancerza (dotyczy defensywy) i wartość penetracji pancerza (dotyczy ofensywy). Podniesiono również prędkość statków. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich nowości, klikając w link poniżej.

Darmowe Gry (28 sierpnia - 3 września) - ilustracja #2

Farmerama

Znana już od lat gra farmerska Farmerama zostanie w najbliższy weekend wzbogacona o nową zawartość za sprawą organizowanych właśnie promocji. Pierwsza z nich, Happy Tree Day, potrwa od soboty od godz. 10:00 do niedzieli do godz. 11:00. W tym czasie gracze będą otrzymywać pięciokrotną ilość punktów doświadczenia na wszystkie zbiory drzew. Natomiast za ulepszenie każdego drzewka XXL będzie można otrzymać jedno dodatkowe za darmo.

Następnie od 11:00 w niedzielę przez 24 godziny aktywny będzie tzw. Happy Harvest Day, czyli okres promocyjnych cen na wszystkie kombajny. Dodatkowo, w dniach 2-11 września funkcjonować będzie Brazil Special, który da wszystkim graczom okazję do zakupu i uprawy roślin typowych dla Brazylii. Zachęcamy do sprawdzenia tych atrakcji!

Pozostałe wiadomości

Nowe filmy z gier

Korzystając z okazji zapraszamy również na stronę Darmowych Gier na Facebooku, gdzie również może natknąć się na informacje i konkursy związane z tytułami free-to-play.