Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2011, 09:50

autor: DogGhost

Adventure World - nowa gra w klimatach Indiany Jonesa od firmy Zynga

Firma Zynga zaprezentowała trailer swojej najnowszej gry społecznościowej, Adventure World, w której gracze wcielą się w podróżników eksplorujących egzotyczne rejony świata.

Potentat na rynku gier społecznościowych, firma Zynga, zapowiedziała nową produkcję zatytułowaną Adventure World, która klimatem nawiązuje do przygód Indiany Jonesa. Obecnie wszystkie informacje, które posiadamy na jej temat pochodzą z opublikowanego za pośrednictwem serwisu Facebook trailera, który możecie zobaczyć poniżej:

Pomimo, że zwiastun kończy się hasłem „Zagraj dzisiaj!”, to w rzeczywistości nie znamy jeszcze daty jej premiery, a na oficjalnym profilu społecznościowym przedstawiciele firmy Zynga informują, że gra „pojawi się wkrótce”.

Zgodnie z zapowiedzią narratora, w trakcie rozgrywki zajmiemy się eksploracją egzotycznych krain, rozwiązywaniem antycznych łamigłówek, a w przygodzie weźmiemy udział razem z przyjaciółmi.

Zwiastun wskazuje na to, że najnowsza produkcja firmy Zynga będzie w znacznym stopniu nawiązywać do ich poprzedniego tytułu, Pioneer Trail, który z kolei stanowił spinoff gry FrontierVille. Drużyna graczy usiłuje w niej odnaleźć porwane dziecko.

W ostatnim czasie firma Zynga zaczęła wypuszczać kolejne produkcje w jeszcze większym tempie niż do tej pory. Wśród wydanych w ciągu ostatnich miesięcy znajdują się między innymi Empires & Allies, CityVille In China, CityVille Hometown, Words With Friends oraz Hanging With Friends. Amerykańskie przedsiębiorstwo planowało przeprowadzić ofertę publiczną, ale w wyniku zawirowań na rynkach finansowych, przesunięto tę decyzję na koniec roku.