Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWWW
Okładka Adventure World: An Indiana Jones Game (WWW)

Adventure World: An Indiana Jones Game WWW

Gra społecznościowa adresowana do użytkowników serwisu Facebook, w której gracze wcielają się w podróżników. Tytuł niewątpliwie nawiązuje do znanej serii filmów o Indianie Jonesie.

Towarzyskie | Facebook | filmy

WWW
Okładka Adventure World: An Indiana Jones Game (WWW)

producent: Zynga

wydawca: Zynga

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

8września2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

W Adventure World gracze wcielają się w podróżników, którzy zajmują się eksploracją obszarów zamieszkiwanych niegdyś przez dawne cywilizacje oraz rozwiązywaniem łamigłówek. Gra skierowana jest do użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Pod względem klimatu produkcja ta nawiązuje do znanej serii filmów o Indianie Jonesie. Podobnie jak w kinowym przeboju, w grze odwiedzamy starożytne ruiny w poszukiwaniu skarbów. Wśród zwiedzanych lokacji znajdują się między innymi dżungla, pustynia oraz obszary otoczone lawą.

W związku z tym, że gra powstała z myślą o serwisie społecznościowym Facebook, w trakcie rozgrywki mogą nam towarzyszyć przyjaciele, których zaprosiliśmy do wspólnej zabawy. Grając razem ze znajomymi mamy większą szansę na stawienie czoła przeciwnościom, takim jak na przykład niebezpieczne węże i spadające bloki skalne.

Pod względem oprawy audiowizualnej Adventure World przypomina poprzednie produkcje firmy Zynga, między innymi Pioneer Trail. Rysunkowa grafika jest przyjemna dla oka, a w tle przygrywa muzyka przywodząca na myśl motyw z kinowego Indiany Jonesa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Adventure World: An Indiana Jones Game

Wymagania wiekowe Adventure World: An Indiana Jones Game

odpowiednia dla każdego wieku

Najpopularniejsze gry dostępne w serwisie Facebook w 2011 roku

wiadomość23 grudnia 2011

Serwis Facebook opublikował listę gier społecznościowych, które cieszyły się w 2011 roku największą popularnością wśród użytkowników. Pierwsze miejsce zajął tytuł Gardens of Time.

Przeglądarkowe Adventure World wzbogacone licencją Indiany Jonesa
Przeglądarkowe Adventure World wzbogacone licencją Indiany Jonesa

wiadomość29 listopada 2011

Uruchomione dwa miesiące temu Adventure World było czymś w rodzaju nieoficjalnej przeglądarkowej adaptacji przygód Indiany Jonesa. Firmie Zynga udało się pozyskać filmową licencję i dzisiaj gra przeobraziła się w oficjalną adaptację kinowych przebojów.

Adventure World - nowa gra w klimatach Indiany Jonesa od firmy Zynga

wiadomość31 sierpnia 2011

Firma Zynga zaprezentowała trailer swojej najnowszej gry społecznościowej, Adventure World, w której gracze wcielą się w podróżników eksplorujących egzotyczne rejony świata.