Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2011, 14:15

autor: Olek

Start betatestów Diablo III jeszcze w tym miesiącu

Wygląda na to, że ekipa Blizzard Entertainmnet dotrzyma słowa i jeszcze w tym miesiącu ruszą betatesty gry Diablo III. Potwierdził to Mike Morhaime, prezes firmy w trakcie konferencji z inwestorami.

Jedna z fanowskich stron poświęconych serii Diablo opublikowała relację z niedawnej konferencji biznesowej koncernu ActivisionBlizzard. W trakcie swojego wystąpienia Mike Morhaime, prezes Blizzard Entertainment, poinformował inwestorów, że betatesty gry Diablo III ruszą jeszcze we wrześniu. Fanom udało się dotrzeć także do filmiku i kilku screenów obrazujących, na jakim etapie prac są deweloperzy.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o planowanej na trzeci kwartał tego roku becie Diablo III. Wszystko wskazuje więc na to, że zwykle niespiesząca się ekipa Blizzard Entertainment tym razem zamierza dotrzymać terminu. Serwis BluesNews studzi jednak emocje. Najprawdopodobniej chodzi bowiem o testy w wąskim gronie przyjaciół i rodzin twórców gry.

Zbliżającą się betę uwiarygadnia także materiał wideo oraz porcja screenów, które pojawiły się w sieci. O ich zebranie i słowo komentarza pokusiła się redakcja serwisu ForceStrategyGaming. Filmik przedstawia m.in. sposób logowania do bety, menu wyboru bohaterów, menu główne i kilka obrazków z rozgrywki.

Przypomnijmy, że udział w publicznych testach Diablo III wymagać będzie posiadania Beta Profilu Battle.net. Osoby, którym dopisze szczęście i znajdą się w gronie testerów, zagrają wszystkimi klasami postaci w początkowy fragment pierwszego aktu gry.

Więcej szczegółów dotyczących Diablo III dowiecie się z zapowiedzi:

 1. Video Felieton - Komentarz: beta Diablo III
 2. Zapowiedź - Co nowego w grze Diablo III? - gamescom 2011
 3. Zapowiedź - Nowości w Diablo III - system umiejętności i domy aukcyjne
 4. Video Zapowiedź - Diablo III w 7 szybkich punktach
 5. Zapowiedź - Diablo III - BlizzCon 2010
 6. Zapowiedź - Diablo III - gamescom 2010
 7. Zapowiedź - Diablo III - Wizard
 8. Zapowiedź - Diablo III - Witch Doctor
 9. Zapowiedź - Diablo III - Barbarian
 10. Zapowiedź - Diablo III - Monk
 11. Video Zapowiedź - Zapowiedź Diablo III
 12. Zapowiedź - Diablo III - Już graliśmy! (gamescom 2009)
 13. Zapowiedź - Diablo III - przed premierą