Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2011, 12:35

autor: Hed

Konsolowa wersja gry Crysis z polskimi napisami

Pierwsza część Crysis w wersji na konsole będzie zawierała polskie napisy. Firma Electronic Arts potwierdziła, że konwersja na Xboksa 360 i PlayStation 3 nie sprawi problemów osobom, które nie władają językiem angielskim. Produkcja zostanie wydana w październiku w dystrybucji cyfrowej.

Firma Electronic Arts Polska potwierdziła na swoim koncie Twitter, że konsolowa wersja pierwszej odsłony serii Crysis zostanie wydana po polsku. Konwersja trafi do sprzedaży w dystrybucji elektronicznej w przyszłym miesiącu. W kultową pecetową strzelankę, która rozgrzała do czerwoności karty grafiki w niejednym komputerze, zagrają posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Informacja o obecności lokalizacji w konsolowej wersji Crysis pojawiła się w zwiastunie gry, który opublikowano wczoraj. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie, że posiadacze platform Sony i Microsoftu będą mogli zagrać z napisami. Strzelanka zostanie wydana w październiku i będzie kosztowała 69 złotych na PlayStation Network oraz 1600 punktów Microsoftu na Xbox LIVE.

Crysis to produkcja, w której wcielamy się w najemników przyszłości, korzystających z zaawansowanych kombinezonów bojowych. Dzieło studia Crytek zachwyca do dzisiaj grafiką oraz ciekawą rozgrywką. Wersja na Xboksa 360 i PlayStation 3 zostanie podobno wzbogacona o kilka efektów (w tym poprawiony system oświetlenia) i elementów rozgrywki (usprawniony nanokombinezon).

  1. Crysis - recenzja wersji pecetowej
  2. Crysis - poradnik do wersji pecetowej