Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2011, 11:37

autor: Sarge

Dodatek Rezurrection do Call of Duty: Black Ops zadebiutuje dzisiaj na PSN i Steam

Dzisiaj na łamach PlayStation Network oraz Steama zadebiutuje czwarty dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops. Rozszerzenie o nazwie Rezurrection od 23 sierpnia dostępne jest także na Xbox Live.

Użytkownicy PlayStation 3 oraz pecetów będą mogli od dzisiaj zakupić czwarty dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops. Pakiet Rezurrection 23 sierpnia ukazał się na Xbox Live.

Najnowsze rozszerzenie na PlayStation Network powinno stać się dostępne po południu (prawdopodobnie za 53 złote), a na Steamie zadebiutuje o godzinie 19 w cenie 13,99 euro (ok. 56 złotych). Użytkownicy platformy dystrybucji cyfrowej firmy Valve mają ostatnią szansę, by skorzystać z przedpremierowej, dziesięcioprocentowej obniżki.

Dodatek Rezurrection do Call of Duty: Black Ops zadebiutuje dzisiaj na PSN i Steam - ilustracja #1

Osoby, które przedpremierowo nabyły edycje Hardened lub Prestige otrzymają pakiet za darmo. Wszystko dlatego, że cztery z pięciu map wchodzących w jego skład były wcześniej dostępne we wspomnianych wydaniach produkcji studia Treyarch. Promocja dotyczy tylko posiadaczy PlayStation 3, a wcześniej także Xboksa 360.

Dodatek zawiera pięć map multiplayer: Nacht der Üntoten, Verrückt, Shi No Numa, Der Riese oraz Moon. Tym razem wszystkie przeznaczone są do zmagań w trybie Zombie. Nabywcy Rezurrection otrzymają dodatkowo ścieżkę dźwiękową składającą się z 20 utworów, a użytkownicy PlayStation 3 także specjalny motyw graficzny zmieniający interfejs konsoli.

Z okazji premiery dodatku, od dzisiaj do 25 września firma Activision zorganizuje akcję promocyjną w Call of Duty: Black Ops. W tych dniach gracze zdobędą dwa razy więcej punktów doświadczenia niż zwykle, co pozwoli szybciej awansować postać na kolejne poziomy.