Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2011, 13:56

autor: Kono

Arsenal - nowy tryb rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive

Firma Valve poinformowała, że w grze Counter-Strike: Global Offensive znajdzie się nowy tryb rozgrywki - Arsenal. Wraz z nim do multiplatformowej strzelanki twórcy zaimplementują 8 map.

Firma Valve ogłosiła, że w grze Counter-Strike: Global Offensive pojawi się nowy tryb rozgrywki o nazwie Arsenal. Będzie on wzorowany na popularnym modzie Gun Game, znanym z Counter-Strike: Source.

Założenia oryginalnego Gun Game były bardzo proste. Wszyscy gracze zaczynają zabawę z tym samym ekwipunkiem, a lepszy zdobywają poprzez zabijanie przeciwników. W związku z tym, tylko najlepsi zawodnicy otrzymają dostęp do naprawdę potężnych broni. Nowy tryb rozgrywki zaoferuje graczom dwa warianty do wyboru: Demolition oraz Arms Race. Pracownicy Valve nie wyjawili jednak szczegółów na ich temat. Wraz z trybem Arsenal do gry zaimplementowanych zostanie osiem nowych map.

Arsenal - nowy tryb rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive - ilustracja #1

Osoby liczące na zachowanie jakości oryginalnego moda powinny spać spokojnie. Okazało się, że firma Valve współpracuje z osobami odpowiedzialnymi za Gun Game podczas tworzenia trybu Arsenal. „Jesteśmy podekscytowani w związku z tym, że Valve współpracuje z nami. Mamy nadzieję, że Arsenal będzie jak najlepszą wersją Gun Game” – wyznał Michael Barr, szef zespołu, który opracował mod Gun Game.

Przypominamy, że Counter-Strike: Global Offensive zadebiutuje w pierwszym kwartale 2012 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Gra będzie dostępna tylko poprzez kanały dystrybucji elektronicznej.