Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 14:58

autor: Hed

Pierwszy zwiastun nowego Syndicate!

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego Syndicate, czyli gry, która wzbudza spore emocje szczególnie starszych graczy. Kontynuacja świetnej serii ma być pierwszoosobową strzelanką, co budzi wątpliwości niejednej osoby. W końcu mamy możliwość sprawdzenia, jak będzie prezentowała się nowa produkcja studia Starbreeze i firmy Electronic Arts.

Firma Electronic Arts opublikowała pierwszy zwiastun nowej odsłony kultowej serii Syndicate. To materiał, który pomoże rozwiać wątpliwości odnośnie tego, czy dzieło studia Starbreeze będzie miało cokolwiek wspólnego z pierwowzorem. Oryginał był taktyczną grą akcji z widokiem w rzucie izometrycznym, a nowa produkcja jest pierwszoosobową strzelanką z trybem kooperacji.

W Syndicate wcielimy się w futurystycznego agenta i będziemy skakać po drapaczach chmur, strzelać z zaawansowanych technologicznie karabinów, przejmować kontrolę nad innymi postaciami, rozdawać kopniaki, robić wślizgi oraz wtykać przeciwnikom cybernetyczne wszczepy w mózg. Tego typu sceny pojawiają się przynajmniej w poniższym zwiastunie.

Nie da się ukryć, że Syndicate jest strzelanką, w której nie zabraknie dynamicznych scen. Twórcy ze studia Starbreeze potrafią zaciekawić swoimi pomysłami i zasługują na kredyt zaufania po świetnych przygodach Riddicka i Jackiego Estacado (z The Darkness). Syndicate trafi do sprzedaży 21 lutego 2012 roku w wersji na pecety i konsole.

  1. Więcej informacji o Syndicate