Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2011, 13:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Premiera gry Syndicate w lutym 2012 roku

Firma Electronic Arts zdradziła na konferencji prasowej w Las Vegas datę premiery gry Syndicate. Remake uznanej stategii z 1993 roku ukaże się na rynku w lutym 2012 roku.

Firma Electronic Arts ujawniła datę premiery gry Syndicate – remake’u legendarnej produkcji z 1993 roku. Dzieło studia Starbreeze zadebiutuje na rynku w lutym 2012 roku.

Do stosownego ogłoszenia doszło na zorganizowanej przez amerykańskiego giganta konferencji prasowej w Las Vegas, o czym donosi serwis PlayStation LifeStyle. Według przedstawionych tam informacji, Syndicate ukaże się w Europie 24 lutego przyszłego roku (trzy dni wcześniej zagrają w niego mieszkańcy Stanów Zjednoczonych).

Premiera gry Syndicate w lutym 2012 roku - ilustracja #1

W ten sposób potwierdzone zostały wcześniejsze doniesienia mówiące o premierze na początku 2012 roku. Dopiero teraz doczekaliśmy się potwierdzenia dokładnej daty. Wprawdzie firma Electronic Arts jeszcze nie udostępniła oficjalnej informacji prasowej na ten temat, ale niebawem z pewnością to nastąpi.

Syndicate to remake popularnej gry strategicznej wydanej w 1993 roku. W przeciwieństwie do pierwowzoru, odnowiona wersja będzie pierwszoosobową strzelaniną, co nie spodobało się fanom oryginału. Twórcy nie ukrywają, że zamierzają zawrzeć w swojej produkcji sporą dawkę akcji i elementów science-fiction. Wiele osób zastanawia się jednak, co ten tytuł ma wspólnego z niemal osiemnastoletnim klasykiem.