Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 17:03

autor: Sarge

Rozpoczynają się otwarte beta testy trybu multiplayer w grze Battlefield 3 (news uaktualniony)

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w beta testach gry Battlefield 3. Przedsięwzięcie potrwa do 10 października na wszystkich platformach sprzętowych (PC, PlayStation 3, Xbox 360).

Dzisiaj rozpoczynają się otwarte beta testy gry Battlefield 3. Od wtorku biorą w nich udział nabywcy Medal of Honor w wersji Tier 1 lub Limited oraz gracze zamawiający pecetową edycję Battlefielda 3 za pośrednictwem platformy Origin.

Teraz każdy zainteresowany może sprawdzić tryb multiplayer w nadchodzącej produkcji studia EA DICE. Wystarczy ściągnąć klienta bety za pośrednictwem platformy Origin, Xbox Live lub PlayStation Network. Na razie można go pobierać tylko z serwisu firmy Sony, a według oficjalnego licznika, plik w pozostałych usługach pojawi się o godzinie 13 polskiego czasu. Przedsięwzięcie potrwa do 10 października na wszystkich platformach sprzętowych (PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC).

Rozpoczynają się otwarte beta testy trybu multiplayer w grze Battlefield 3 (news uaktualniony) - ilustracja #1

Beta pozwala wziąć udział w potyczkach sieciowych na mapie Operation Metro, w ramach trybu Rush (jedna z drużyn musi wysadzić stacje M-COM, podczas gdy druga próbuje w tym przeszkodzić). Pecetowcom dodatkowo udostępniono arenę Caspian Border przeznaczoną dla maksymalnie 64 graczy. Niestety, stosowne serwery są zabezpieczone hasłem, które co kilka godzin jest zmieniane. Obecnie odpowiednią „przepustkę” można zdobyć m.in. na oficjalnym forum gry.

Z okazji rozpoczęcia beta testów, firmy AMD oraz Nvidia opublikowały specjalne sterowniki do swoich kart graficznych. Zostały one przygotowane z myślą o produkcji studia EA DICE i mają być dostępne tylko do 10 października. Ściągacie je na własną odpowiedzialność, gdyż są to wersje Preview oraz Beta.

Battlefield 3 zadebiutuje w Europie 28 października na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej.

UAKTUALNIENIE: Beta jest już dostępna także na Xbox Live i platformie Origin.