Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 października 2011, 09:40

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Darmowe Gry (25 września - 1 października)

Upominki za logowanie w grze Wolni Farmerzy, dożynkowe atrakcje w Zielonym Imperium, nowy serwer w Gladiatusie i gramy w Urban Rivals. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do najnowszego przeglądu wieści ze świata gier przeglądarkowych… i nie tylko!

Urban Rivals w dziale Multigier

Po raz pierwszy mamy okazję gościć w dziale Multigier grę karcianą – proponujemy Wam dzisiaj francuską produkcję browserową Urban Rivals. U nas znajdziecie ją oczywiście w języku polskim. Rozgrywkę otwiera pierwsza, prosta walka treningowa, która od razu pozwala się zorientować, jak wygląda zabawa w UR.

Darmowe Gry (25 września - 1 października) - ilustracja #1

Wolni Farmerzy

Fani gier Upjers, a w szczególności tytułu Wolni Farmerzy mają okazję do 9 października zgarnąć za darmo za samo zalogowanie się do gry pakiet nasion winogron. Nasiona można oczywiście zasadzić i w ten sposób rozpocząć uprawę tej rośliny. Owoce winogron można później oczywiście przeznaczyć na handel

Zielone Imperium

Inna gra od Upjers, Zielone Imperium, również doczekała się specjalnej promocji na przełomie września i października. Do 9 października możliwe jest przetrząsanie przygotowanego przez wydawcę stogu siana, w którym można znaleźć kłosy. Kłosy można do 23 października wymieniać na dożynkowe wieńce, które mają zagwarantować ich właścicielom dodatkowe punkty w grze.

Darmowe Gry (25 września - 1 października) - ilustracja #2

Gladiatus

W ubiegłym tygodniu uruchomiony został nowy serwer do gry Gladiatus. Jego nazwa to Prowincja 23. Tym samym tytuł ma być lepiej przygotowany na przyjęcie jeszcze większych ilości graczy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że wciąż czekamy na spore aktualizacje gry, mające na celu wprowadzić m. in. dodatkowe lochy, które gracze będą mogli eksplorować.

Pozostałe wiadomości

Nowe obrazki z gier

Nowe filmy z gier

Korzystając z okazji zapraszamy również na stronę Darmowych Gier na Facebooku, gdzie również może natknąć się na informacje i konkursy związane z tytułami free-to-play.